1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı(C)/İstanbul-Tekirdağ

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve efecan tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  İstanbul Eyüp ilçesine bağlı Kemerburgaz mevkiinde bulunan açıkmaden işletmemizde tam zamanlı çalırtırılmak üzere Bay C sınıfı İSG Uzmanına ihTIyaç vardır.
  • Minumum 1 yıl iş tecrübesi aranmaktadır.
  • Kalacak yer sorunu olan arkadaşlar için şantiye kalma imkanı vardır.
  ... • Proje bazlı değildir. Belirsiz süreli sözleşme yapılacaktır.

  Tekirdağ Malkara da bulunan kömür zenginleştirme tesisi için tam zamanlı çalırtırılmak üzere Bay C sınıfı İSG Uzmanına ihtiyaç vardır.
  • Minumum 1 yıl iş tecrübesi aranmaktadır.
  • Kalacak yer sorunu olan arkadaşlar için şantiye kalma imkanı vardır.
  • Proje bazlı değildir. Belirsiz süreli sözleşme yapılacaktır.
  CV LERE EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLECEKTİR.
  E. Cihad UYSAL
  Jeofizik Mühendisi (4254)
  İSG Uzmanı "C" (2978)