1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı(C)/İstanbul

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve efecan tarafından 12 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  Tuzla’da faaliyet gösteren bir tersane için İSG uzmanı aranmaktadır, altta firmanın istediği genel özellikler listelenmiştir. İlgilenen arkadaşların özgeçmişlerini bana atmalarını rica ederim.

  - İSG ile ilgili yasal mevzuatın gerekliliklerini tersanemiz bünyesinde uygulayacak,
  -İSG eğitimlerini gerçeklestirecek,
  -sahada uygulamaları takip edip raporlayacak,
  -personelin ihtiyaçları doğrultusunda yıllık eğitim planlarını hazırlayacak,
  -işçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili oluşabilecek durumlara karşı risk analizleri yapabilecek,
  -ISO 90001 / ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri gibi konularda bilgi sahibi ve Çalışma -Bakanlığı en az C Sınıfı İSG sertifikasına sahip,
  -daha önce çelik konstrüksiyon ve/veya inşaat firmalarında benzer pozisyonda çalışmış,
  -iyi derecede ingilizce bilen,İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden,belirtilen iş tanımna uygun özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.
  Saygılarımla,
  Erkan Darbeci
  darbeci01@yahoo.com.tr
  Kaynak