1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı(C)/Edremit-VAN

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 15 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Danışmanlık sektöründe, Ankara’da faaliyet gösteren bir firmanın, Edremit / VAN’da gerçekleştirdiği Toplu Konut projesinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere uygun bir (1) İSG Uzmanı istihdam edilecektir.
  - ÇSGB’nın 2 Temmuz 2011 veya 24 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlediği C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınavını kazanmış, C sınıfı sertifikaya sahip, (Mühendis, Mimar, Teknik Eleman ayrımı bulunmamaktadır.)
  - Tercihen inşaat sektöründe deneyimli,
  - Aktif olarak araç kullanabilen (B sınıfı ehliyeti olan),
  - MS Office programlarına hakim,
  - İletişim yeteneği güçlü
  - Tercihen erkek ve askerlik ilişlisi olmayan,
  - Tam zamanlı olarak çalışabilecek,
  - Edremit / VAN’da ikamet edebilecek.
  Not: Proje Ekim 2012 tarihinde sona erecek olup, ilgili firmanın Ankara ve İstanbul’da gerçekleştireceği diğer projelerde görev verilecektir. Konaklama ve 3 öğün yemek firma tarafından karşılanacaktır.Ücret:2600TL
  İlgilenen adayların adildervisoglu@hotmail.com adresine özgeçmiş göndermeleri rica olunur.
  Adil DERVİŞOĞLU
  Cep:05067221604
 2. efecan İSGforum Üyesi

  iş ilanı ile alakalı erkan dündar dan bilgi alabilirsiniz...