1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı/Denizli-Burdur

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İş Güvenliği Uzmanı/İzmir
  SARIZEYBEK Eğitim Merkezimiz bünyesinde ders saat ücretli olarak görev alacak en az C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına ve ders verme yetisine sahip iş güvenliği uzmanları aranmaktadır.
  Ders gün ve saatlerinin kurumumuz ve iş güvenliği uzmanımız ile karşılıklı planlanacak olmasından ötürü, kişilerin başka kurumlarda (eğitim kurumları hariç) çalışmalarında sakınca olmayacaktır.
  İlgilenen iş güvenliği uzmanlarının sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine CV lerini göndermeleri veya (0232 489 43 34 (pbx) numaralı telefonumuzdan kurumumuza ulaşmaları gerekmektedir.
  Kurumumuz hakkında ayrıntılı bilgi için;
  www.sarizeybek.com.tr ve www.issagligiveguvenligiegitim.com web sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.