1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı Sınavı İçin Staj Yeri Aramaktayım,Yardımlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    telefon numaranıda yaz..
  2. onat4152 İSGforum Üyesi

tel :05064709160
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhabalar gebzede (C) iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı kursuna gidiyorum.26-30 agustosa kadar staj yerimi kursa bildirmem gerekiyor.Gebzede staj yeri için yardımcı olursanız sevinirim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler... mail: onat_cam@hotmail.com
  4. kerimyuksel İSGforum Üyesi

staj yerinin sigorta numarasından uyumlu olup olmaması araştırılıyomus acaba nerden oldugunu tarif edermisiniz veya LİNKİ gondermeniz mumkun mu(c sınıfı iş sağ. guv. staj için)
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    işyeri sigorta sicil nosuna dikkat et,yanlış olmasın...
  6. kerimyuksel İSGforum Üyesi

ben bu sigorta sicil numarasının staj yeri için uyumlu olup olmadığını nerden oğrenebilirim link olarak adres atmanız mümkünmü..
  7. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İş yerinden
  8. Çiğdem Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar;bende c sınıfı için staj yeri arıyorum .6 haziranda örgün eğitimim bitecek ve akabinde staj yapılması gerekiyormuş.Anadolu yakasında olursa ve yardımcı olursanız sevinirim.
    cigdemmugur@gmail.com
  9. eda demirci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar, İstanbul da 06-11 ekim arası C sınıfı için staj yapabiliceğim biryer arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    edademirci_@hotmail.com
  10. natik dura İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar c sınıfı uzman adayayım.7-12 ekim arasında İstanbul avrupa yakasında staj yapabileceğim yer arıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. natikdura@gmail.com
  11. Dilşat Uylukcu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99674
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Lokman Hekim OSGB
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bir arkadaşım için İstanbul'da staj yapabileceği bir yere ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecek arkadaşlar iletişime geçebilirse çok sevinirim.

Teşekkürler.