1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

İşsizlik, ölüm tehdidinden ağır basıyor

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve İSGC tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. İSGC İSGforum Üyesi

  İşsizlik tehdidi, işçilere can korkusunu bile unutturuyor. Yıllardır iş kazaları ve işçi ölümleriyle boğuşan Tuzla Tersaneleri'nde ezber ne yazık ki bozulamıyor. CNN TÜRK Muhabiri Sinem Yöndem ve Kameraman Selim Türk'ün hazırladığı "İşe Değil Ölüme Gitmek" haber dizisinin dördüncü bölümünde tersane işçilerinin isyanına kulak verilecek.

 2. İSGC İSGforum Üyesi

  İş bulanda bulamayanda aynı sıkıntıdan muzdarip..