1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İnşaat İşleri Risk Analizi ve Değerlendirmesi(Güncel)

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri' forumundadır ve Dilek Altınok tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba bu da benim ilgilendiğim şantiye ile kendi yapmış olduğum risk analizi, format internette sizlerin gönderdiği bir formattı. Umarım yardımcı olur.

Ekli Dosyalar:

2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    öncelikle eline sağlık neden,

Faaliyet alanlarını iyi belirlemişsin...dikkat faaliyet değil en sağdaki dikine olanlar..:)
    önlem,durum,sorumlu başlıkları çok iyi olmuş...(sorumlu demişsin ataması yapılmış mı,kim,hangi departman bütün sorumluluklar hep isg uzmanında ilginç..termin tarihleride versen harika olurdu..)

ben üstüne bişeyler eklicem,sonra size mail geçerim..(revize çalışmasını en geç 1 hafta içinde gönderirim size..)

ve benim ilk risk analizim Abdullah bey vardır..tüneller ile alakalıydı kalıp üzerine revize yapmıştım geliştirmiştim..benimkinden daha etkin diyebilirim..odaklanmış ve sonuç içeriyor..tekrar emeğinize sağlık..valla benim hoşuma gitti..ama hep tavsiye ederim kendime daha ileriye risk değerlendirmesini nasıl taşıyabilirim,daha etkin nasıl yaparım,bütün yöntem ve formatlar zrinde kafa patlatırım..nacizane tavsiyem.
  3. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler :) sevindim walla
  4. efecan İSGforum Üyesi

teşekkürler..gereçkten de güzel hazırlanmış...
  5. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    HEKİMBEY OSGB
    paylaşım için teşekkürler arkadaşlar risk analizi örnekleri görerek daha detaylı riak analizi yapı farklı yönlerden olayları görerek ufkumuzu açıyor bilgi paylaştıkça güzeldir
  6. Serdar Özcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    tek kelime 10 numara olmuş
  7. sekvan şakı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  8. Mine Soysal İSGforum Üyesi

elinize sağlık Dilek hanım çok güzel bir çalışma olmuş..
  9. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Mine hanım, inşallah başka analizleri de eklemek istiyorum ama henüz kısmet olmadı :(
  10. Alper AYSUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UTKU Madencilik & Müşavirlik Hizmetleri
    Dilek Hanım paylaşım için teşekkürler bu tarz bir çalışma arifesindeyiz.Gayet iyi bir yol gösterici oldu. kazasız çalışmalar dilerim
  11. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elinize saglık bir an ben nekadar basit yaptiğim ortaya cıkmıs :)) kendimi ayipladim şimdi
  12. Levent Özden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Mega Mühendislik
    Teşekkürler, güzel bir çalışma olmuş
  13. H. Hüseyin Özsarıçoban İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2879
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YDA İnşaat
  14. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gayet başarılı bir çalışma olmuş, elinize sağlık...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Nisan 2013 ---
    yalnız bir ekleme yapmak isterim, üzerinde çalıştığınız işletmede sahaya çıktığınızda çektiğiniz fotoğrafların isim veya dış bağlantısını da ekleyebileceğiniz bir alan eklerseniz daha güzel olur, hele hele bu çektiğiniz fotoğraflara fotoğraf makinesi saat ve tarih de atarsa var ya, daha top atsanız yıkılmaz... ;)
  15. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2505
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    PER-KON MÜHENDİSLİK
    teşekkür ederim ellerinize sağlık, yalnız bişey sormak istiyorum bu indirgenmiş skoru döf lerden sonra nereye yazacağız acaba ?
  16. Nilüfer06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok güzel ve faydalı bir çalışma. teşekkürler
  17. dagkiran İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CETİN İŞ ELEKTRİK A.Ş
    Teşekkürler.
  18. cello86 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler
  19. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Dilek hanım şu an bende firmamda risk analizi yapıyorum analiz güzel olmuş
    fakat bu durum sütunu benim kafamı karıştırıyor. Mevcut durumda değişiklik olduğu zaman analiz en baştan tekrar yapılması gerekecek.Ve firmalarda hiç bir bir anda olmuyor parça parça gerçekleşiyor. Analiz yapıldığı durumu belirtilmedi mi nereden nereye geldiği belli olmuyor !!! Durum eklemesekde direk olarak orada yapılması gerekenleri yazsak mesela periyodik bakım ,düzenli eğitim ,uygun kıyafet KKD gibi
  20. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Zorlu Holding-Genel Müdürlük