1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

İnşaat demirlerinin altında kalan işçi yaralandı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve efecan tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  Bağcılar Güneşli Mahallesi Simge Sokak’taki bir inşaatta çalışan işçi, vinçle taşınan demirlerin üzerine düşmesi sonucu yaralandı.Bağcılar Güneşli Mahallesi Simge Sokak'taki bir inşaatta çalışan işçi, vinçle taşınan demirlerin üzerine düşmesi sonucu yaralandı. Demirlerin altından arkadaşları tarafından çıkarılan işçi hastaneye kaldırıldı.
  [​IMG]
  Kaza Güneşli Mahallesi Simge Sokak'taki bir inşaat alanında meydana geldi. Vinçle taşınan demir yığınları, inşaatnı 3. katında çalışan bir işçinin üzerine düştü.

  Kaza üzerine çok sayıda inşaat işçisi arkadaşlarını kurtarmak için yardıma koştu. İşçiler, arkadaşlarını demir yığınlarının altından çıkarmak için yoğun çaba harcadı. Uzun uğraşların ardından demir yığınlarının altından çıkarılan işçi, başka bir işçinin omzunda önce özel bir araca taşındı. Burada bir süre ambulansın gelmesini bekleyen yaralı işçi, ardından Bağcılar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

  Yaralı işçinin durumu ve kimliği hakkında bilgi alınamadı.

  29 Haziran 2012 Cuma - 14:16

  CİHAN

  http://www.timeturk.com/tr/2012/06/29/insaat-demirlerinin-altinda-kalan-isci-yaralandi.html