1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSG belgemi hiç kullanamadım!!

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve madenesk tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. madenesk İSGforum Üyesi

  Merhaba; aralık 2011 sınavını geçtim, ocakta da belgemi aldım fakat henüz işe giremediğim için belgemi hiç kullanamadım. Bir arkadaşımdan belgeyi alıp, 1 yıl içerisinde işletmemem halinde yeniden sınava girme yükümlülüğüm doğacağı ile ilgili bir duyum aldım. Bu doğru mudur? Yardımlarınızı rica ederim..
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  yok öyle bişe.. sadece eğer sözleşme yapmassan yada resmi sözleşme yaparak çalışmassan, resmi olarak bunu 3 sene 4 sene kademeli olarak girmen gereken B ve A sınıfı uzmanlık yükselme sınavlarına giremessin...
 3. madenesk İSGforum Üyesi

  Teşekkürler Erkan Bey; iş için uğraştım ama şanssızlık giremedim bir türlü. Bunu da duyunca bir iki ay kaldı diye moralim çok bozulmuştu. İnşallah ocak 2013 ile daha çok iş fırsatı yakayabilirim..
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bana cv göndersene...
 5. madenesk İSGforum Üyesi

  gmail inize gönderdim