1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSG Staj Yardım İsteği

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Merhaba,

Bana gelen bir maili direk aşağıya kopyaladım.Bu Hususta arkadaşa yardımcı olabilecek varsa, mail adresini veriyorum;
    Mehmet Gökhan Gökçe
    mail:m_gokhan@live.com

şimdiden teşekkür ederim.kolay gelsin ve bayramınız mübarek olsun ...

Mehmet Gökhan Gökçe m_gokhan@live.com
    22:56 (10 saat önce)
    Kime: bana
    Merhaba Erkan Bey,
    Benim ismim Mehmet Gökhan Gökçe. isgforum.net adresinde forumda staj yeri ile ilgili konudan sizin iletişim bilgilerinizi aldım. Mavi Akademi'de C sınıfı İSG eğitimi alıyorum. Bitmek üzere eğitim. Fakat staj yerini kendimizin bulması gerektiğini söylediler. Bursa'ya yeni geldiğim için bir yer bulamadım. Eğer firma staj yeri konusunda yardımcı olmaz ise bana bu konuda yardımınızı olabilir misiniz?
  2. denizözgür İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,

18 Ağustas 2013 sınavını kazandım. C sınıfı olarak belgelerimiz henüz gelmedi. Bu arada bir bilenin yanında ücretsiz, işi öğrenmek için çalışmak istiyorum. Mümkün müdür? Bu durumda olan ve ücertsiz tecrübe edinmek isteyen yüzlerce kişi vardır. Teşekkürler.
  3. Muhammed Ali Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben de aynı durumdayım istanbulda isg staj için yer aramaktayım yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim...