1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSGDER sizi Sapanca da kahvaltıya davet ediyor

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Mahmut Cihan tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

  Değerli Grup Üyeleri,
  Ciğerlerinizi oksijenle doldurmak, trafikten, sıkıntı ve stresten uzakta doğa ile baş başa bir gün geçirmek istiyorsanız. Tamamen organik, doğal ve inanılmaz lezzetli bir kahvaltı istiyorsanız. Hem ailenizle birlikte vakit geçirmek hemde bizimle birlikte iş güvenliğinin geleceğini inşa etmek istiyorsanız. Sizi 1 Nisan 2012 pazar günü Sapanca gölü kenarındaki kahvaltı organizasyonumuza bekliyoruz. İSGDER olarak 1 Nisan 20212 Pazar günü 09:00-12:00 saatleri arasında Sakarya Sapanca Bacce Restornda bir kahvaltı organizasyonumuz olacaktır. Organizasyonumuz tüm iş güvenliği uzmanlarının veya gönüllülerinin (eşleri ve çocukları ile birlikte) katılımına açıktır. Söz konusu organizasyona katılacak kişilerin 29 Mart 2012 Çarşamba gününe kadar, tugbacura@yahoo.com adresine isimlerini, kaç kişi katılacağını ve iletişim bilgilerini belirtmeleri önemle rica olunur.
  Not: Katılım durumuna göre İstanbul ve Kocaeliden servis sağlanacaktır. Servis Güzergah olarak E-5 Yani D-100 üzerinde bulunan ana durakları kullanacaktır. (Kahvaltı ücreti kişi başı 25 tl dir Servis ücreti daha sonra ilan edilecektir. İletişim : Tuğba Cüra : tugbacura@yahoo.com 0 555 851 05 01 Yavuz Karabulut: yavuzkarabulut@hotmail.com 0539 288 93 69 Mahmut CİHAN: mahmutcihan@gmail.com 0 555 706 78 81
  Geniş bilgi www.isgder.com/isgder adresinde
 2. efecan İSGforum Üyesi

  İstanbulda olsaydım kesinlikle gelirdim,kaçırılmıcak bir organizasyon..Bu tip aktivelerin daha fazla yapılmasını istiyorum...herkesin eline sağlık..
 3. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

  Tüm Türkiyeyi bekliyoruz kapımız herkese açık sadece marmara bölgesi değil diğer bölgelerdende temsilcilerimiz aramızda olacak.
 4. isgforum İSGforum Üyesi

  İşin içinde mis gibi kahvaltı var,muhabbet var iş güvenliği var...yetişmeye çalışacağım...:))