1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSGForum.Net Hakkında Düşünceleriniz?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yeni üyelerimiz buradan Site hakkında yorum yapabilir ve düşüncelerini aktarabilirler.Arkadaşlar mutklaka buradan düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden Hepinize Hoşgeldiniz.....:))
  2. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    şahane bir site herşey harika ellerinize sağlık :) .teşekkürler..
  3. filizfiyci Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TAÇKAYA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
    Siteyi çok beğeniyorum hergün her bilgisayar başına geçtiğimde bakınyorum nelr var nelr
    yok diye bakıyorum.Bence tek şey hep sizin çalşımalrınız var bu çok güzel bizim açımızdan üyeler olarak bizde birbirimizle ilgili yada güzel bulduğumz şeyleri yazalım haberleşelim yani ..:)
  4. Nihan Türkoğlu İSGforum Üyesi

Siteniz de ki haberlerin güncel olması ve bilgilendirmeler , paylaşımlar oldukça başarılı ...
  5. ahmet_28 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BEN İLK DEFA BU KADAR GÜZEL PAYLAŞIMLARIN OLDUĞU BİR SİTE GÖRÜYORUM.ÖZELLİKLEDE ERKAN BEY'E TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.BİR ISG UZMANI SADECE BU SİTEDE PAYLAŞILAN DÖKÜMANLARI KULLANSA ÇOK BAŞARILI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.
  6. Nihan Türkoğlu İSGforum Üyesi

Piyasada bazı uzmanlar bilgi birikimlerini paylaşmak istemiyorlar (top secret) . Sanki devlet sırrı ,,, Onlara nasıl bir + sağlıyorsa artık:)
    Çalışmalarından dolayı Erkan Bey e , Ercan Bey e , Bayramali Bey e tekrar teşekkür ediyor ve kutluyorum. Çevremdeki tüm insanları da sizin sayfaya davet ediyorum....
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nihan Hanım Teşekkür Ederiz..Bu çalışmalar sonucunda,İnsanların gönlünde hüsnü kabül görmesi bizim başarımız sayıyoruz..Duyarlılığınızdan dolayı biz teşekkür ederiz..Bilgiyi alırsın hazmedersen uygularsan revize edersen daha iyisini yaparsan daha yeni şeylere sebeb kılarsan işte ozaman o bilgi ve belge senin olur...sen de o bilgiyi paylaşırsan da zenginlik katarsın..her kes burda bişeyler paylaşsa insanların ufku artar dimi...
  8. gnkt58 İSGforum Üyesi

Yeni eklentiler gerçekten bir harika olmuş, bildirimler vs. gerçekten çok iyi.. Çok emek harcandığı belli, elinize sağlık..
  9. palemo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeni dizayn çalışmalarınız için tebrik ve teşekkür ederim. modern ve kullanışlı bir görünüm göze çarpıyor.
    üst başlık çubuğuna tıkladıktan sonra forumla ilgili komutları ( yeni mesajlar, tümünü okunmuş say .. gibi) görünür bir noktaya taşıyabilir misiniz.
    bu komutları anasayfada iken forum komutunun hızlı linkler listesinden ulaşabiliyorum.
  10. Sinem Karahan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Her gün takip ediyorum sizi, paylaşımlar için ayrıca teşekkürler.
  11. palemo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet Fatih bey, tam olarak aynı şeyi ifade etmek istemiştim.
  12. Serkan Samsa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Samsa İş Güvenliği
    Güzel bir site emeklerinize sağlık dökümantasyon kısmında detaylandırma yapılabilir yinede teşekkür ederim.
  13. Serkan Samsa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Samsa İş Güvenliği
    Bi İş Güvenliği uzmanının ihtiyacı olan dökümanları ayrı ayrı başlıklar halinde içerisinde çok fazla karmaşık örnek olmadan net birkaç örnek dosyaların bulunduğu detaylı konu başlıklı dökümantasyon skalası tarzında...
  14. 1. önerim;özel mesajda dosya yükleyemiyorum, bu kısımda dosya yükleme butonu açılsın
    2. önerim; kişinin özel sayfasında ki durum belirtme yerinde 140 karakter çok az artırılmalı
    şimdilik bunlar, ama genel anlamda hoş ve yaralı bir site.
  15. Bu siteye iş yerinden girdiğimde ekranımı gören facebook 'ta takıldığımı zannediyor. Tema renklerini değiştirmek mümkün mü?