1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSGForum.Net Hakkında Düşünceleriniz?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. zendusi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞMAK COK GÜZEL HELE YARARLI BILGILER SUNUMLAR.KİMİN EMEĞİ VARSA HEPSİDEN TEŞEKÜR EDERİM UZMNLIK KOLAY BİR MESLEK DEĞİL ZOR BİR MESLEK ALLAH HERKESE YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM BİRLİKDEN GÜÇ DOĞAR . SAYGILARIMLA
  2. mery İSGforum Üyesi

işini çok seven,işkolik kardeşimi tebrik,takdir ve takip ediyorum...
  3. tanertekin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELİNE SAĞLIK.
  4. Mustafa PEKTAŞ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Site bir isg üzerine ihtiyaca cevap vermektedir emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ancak daha önce açılmış bir konu ve onun üzerine yapılan yorumları görmek adına arşive ulaşım kolay bir bölüm olmalı arama çubuğuna yazmadan da tarayabiliceğimiz görebileceğimiz bölüm yok, belki de ben yeni kullanıcı olduğum için göremedim.İyi günler
  5. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok faydalı ve yararlı bir site bu işi öğrenip geliştirmede çok çok faydalı emeği geçen ve katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ancak belirtmek istediğim bir nokta var siteden indirdiğim bir dosyadan dolayı bilgisayarıma virüs bulaştı 3gün kullanamadım neredeyse bütün verilerim gidecekti kurtardık dosya ekleyen arkadaşlardan daha dikkatli olmalarını rica etmek istiyorum.
  6. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Sitenin işleyişi ve yönetime söylenecek söz yok. Çok başarılı ancak bu başarının devamını sağlamak üyelere düşer herşeyi yönetimden beklemek yanlış.:)
  7. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    konuyla ilgisi olanların faydalanabileceği ve etkileşimde bulunabileceği güzel bir site olmuş.
    emeği geçenlere ve paylaşımda bulunanlara teşekkürler
  8. ismail ada İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok yararlı bi site olmuş. özellikle erkan beye çok güzel ve yönlendirici paylaşımları için çokkk teşekkürler ediyorum
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Fatih bey Kütüphane kategorimizi bannerlar şeklinde anasayfada İSGforum Kütüphanesi diyerek deşifre edebiliriz..
  10. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    erkan bey, siteye son zamanlar ilgim artıyor. Yapabileceğim bir şey varsa katkıda bulunmak isterim ^^
  11. epsilon45 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kimseyi gücendirmek istetemem ama futbol sahası gibi olmuş durumda oyuncular az seyircisi fazla erkan hocamada hakemlik düşüyo :) Herkes oyuna dahil olsa daha verimli hale gelir heralde.
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    site sizin diyorum arkadaşlık önemli diyorum ve geleceğin A sınıfları buradan neşet eden kişiler olacaktır bağlarımız tam olacaktır diye düşünüyorum.deidara ismin ve soyismin önce onu yeniliyelim seni tanıyalım sana isminle hitap edelim sonrasında bizlere bilgi,cevap ve diğer çalışmalarınla rehberlik et..:)
  13. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sanırım günde en az 5 seferden az olmamak şartıyla sitede bulunuyorum. Güncel paylaşımlardan dolayı teşekkürler.
    Emeğinize sağlık. İsg hakkında gerekli tüm bilgilere burdan ulaşıp diger arkadaşlarımı bu siteye yönlendiriyorum. İyi calışmalar.
  14. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    aman efendim ne rehberliği, ben bu dünyada sadece kendi sorularıma cevap aramak için araştırma yapan bir adamım. Tek sıkıntım sürekli soru sormak ve çıtayı yukarı koymak. Ama dediğiniz gibi olsun, profilimi güncelleyeceğim :)

Ama benden uzun imzalar falan beklemeyin zira, ben ne yapabiliyorsam oyumdur. Bu konuda anlaşalım :)
  15. ben bu açıdan düşünmemiştim Fatih bey çok haklısınız, 140 karakter sınırlı hiç olmasın
  16. Dr.Ümit UĞURÇEKİÇ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13720
    Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Firma / Kurum:
    ÇSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İSGÜM ANKARA
    yaklaşık 17 yıldır işyeri hekimliği yapıyorum. Özel sektörde ama kurumsal bir şirkette işyeri hekimliği
    yaptığım için şanslıyım. Yeni çıkan kanundaki maddelerin çoğunu zaten uyguluyorduk. Bu alandaki bilgi ve tecrübelerimi daha fazla arttırmak için kamudan emekli olma hakkım geldiği halde ben ÇSGB İş Sağlığı ve güvenliği İSGÜM Ankara da çalışmaya başladım. İş sağlığı ve Güvenliği ,meslek hastalıkları alanında hizmet
    etmek istiyorum ,siz iş güvenliği uzmanları ve biz işyeri hekimleri elele verirsek çok güzel olacak. Saygılarımla
    sizinle bende paylaşımlarda bulunmak istiyorum.Hacettepe Tıp Fakültesi HİSAM sunumları linkini gönderiyorum.
    http://www.hisam.hacettepe.edu.tr/koruyucu_donanim.html
    faydalanmanız umuduyla
    Sayın Erkan DÜNDAR 'a emekleri için teşekkür ediyorum
  17. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sizin gibi değerli bir hekimle tanışmış olmak ve sitemizde varlık göstermeniz bile bizim için çok önemli ve mutluluk verici.çünkü siteyi değerli kılan unsurlar bizim için bunlardır.Ben işyeri hekimi ana kategorisini size açmak yetki vermek yönetim kadromuzda elinizden geldikçe bizlere rehberlik etmenizi de ayrıca çok isterim..Asıl böyle bir hekim olupta ideallerinizin arkasında Türkiye ye hizmet ettiğiniz ve mücadele verip ayakta kaldığınız için ben teşekkür ederim...:)