1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSGForum.Net Hakkında Düşünceleriniz?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Serkan Samsa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Samsa İş Güvenliği
  2. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Acemi bir uzmanı profesyonelliğe taşıyacak kadar bilgi mevcut.. Aynı zamanda facebook görünümüyle kendimi facebookta hissettiriyor :D
  3. Hanife Anbar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Çok faydalı bir site,emeği geçen herkese değerli paylaşımları için teşekkür ederim...
  4. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Çok faydalı bir site türkiyedeki hemen hemen bütün firmalardaki iş güvenlığı uzmanlarına ulaşabilirsiniz.Yazanların bir çoğuda bilgili kişiler...
  5. Aygün Bentürker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11423
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Başarılı,aydınlatıcı,geliştirici,dinamik,faydalı,anlaşılır,girişte şirket reklamlarıyla karşılaşmadığım için çok beğendiğim bir okul burası.
  6. ssLengineer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şuan c sınfı adayı olmama rağmen çok yararlı dökümanlar elde ettim emeği geçenlere teşekkürler :)
  7. ismailsarıkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkür ederiz gerçekten çok faydalı bilgiler bulabiliyoruz.
  8. lalamustafa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    c sınıfı iş güvenliği uzaman adayı olarak ,paylaştıgınız konuları bilgileri her şeyi özenle okuyorum. gerçekten harika bilgi ve paylaşımlar. emeğinize sağlık.
  9. yu_yu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Oldukça yararlı, kapsamlı bir site. Sürekli takip ediyorum.
    Konular ve mesajlar güncel ve tatmin edici.
    Emeği geçenlere ve paylaşım yapanlara teşekkürler, başarılar......
  10. hasan aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NCA İŞ GUVENLIGI DANISMANLIK A.Ş.
    çok güzel bir site hazırlanmış emeği geçen herkese teşekkürler.
  11. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sitede bir haftadır aktif olarak bulunuyorum. Gerçekten emek verilmiş güzel bir site. Hem mesleki anlamda bize destek oluyor hem de site üzerinden insani/sosyal paylaşımlar yapabiliyoruz. İnsana saygılı, demokratik bir ortam izlenimi edindim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Umarım çizgisi değişmez. Elimden geldiği kadar destek olacağım.
  12. Emine Diren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    260732
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    Tartışmasız müthiş bir site, ellerinize sağlık
  13. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Erkan Bey bence harika bir site, katılım çok ve hep güncel yani bir emek var ortada fakat benim gözüme çarpan bir konu var;
    bazen açılan konu ile yazılan cevaplar arasında farklar oluşuyor ve konu başka yerlere kayıyor. Başlığa bakarak konuya giriyorum 2.sayfadan sonra konu çok başka yerlerde üyelerin bu konuda biraz daha hassas olması gerektiğini düşünüyorum.
  14. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Site çok aktif.. Yapanlara teşekkür etmek gerek.. ancak bir topicten diğerine geçmek kabus gibi.. sürekli hatalkar alıyor, bir mesajı yazmak için kıvrm kıvrım kıvranıyorum..
    bu bana özel bir durum mu yoksa herkestemi böyle bilemiyorum ama herkes için geçerliyse site bu kadar aktif olmaz diye düşünüyorum..
    gerçekleri saptıran kişilerede imkan verildiği düşünülürse biraz lakayıtlık olduğu izlenimi vermiyor değil..
    bu hataların ve siteye mesaj yazmanın daha kolay olmasını umut ediyorum..