1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İstanbul avr. yakasında iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve senem tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. senem İSGforum Üyesi

  Merhaba
  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. 21 Ekim 2012 sınavını kazandım. İstanbul avr. yakasında iş arıyorum.
  Senem ALTUNKAYA
  senemaltunkaya@gmail.com
 2. Senem Hanım,
  Avrupa yakası Levent bolgesınde saygın bir OSGB'de çalışmayı düşünürseniz Cv'nizi omkuru@mynet.com adresine göndermenizi rica ederim.
  Ömer Kuru
 3. Orhan Çaşur İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Bu konu ile ilgili olarak size e-mail attım. şayet ulaşmaz ise gene bu sayfada iş ilanımız var oradan iletişime geçebilirsiniz . Hafta içerisinde 212 347 5151 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
  Orhan Çaşur