1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İSTANBUL-OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAŞ...

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve savas07 tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

İSTANBUL-OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAŞ...
Başlangıç Tarihi: Jan 23, 2014 09:00 PM
Bitiş Tarihi: Jan 26, 2014 09:00 PM
Saat Dilimi: Europe/Athens +02:00 EET

Yer:
ADELA HOTEL

İSTANBUL ADELA HOTEL

Gönderen: savas07

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2014 ---
    Eğitime katılacak arkadaşların Kesin kayıtlarını yapabilmemiz için İsim,Soyisim,TC numarası,Cep telefonu numarası,Vesikalık fotoğraf ve Kargo teslimat adreslerini içeren bilgileri dunyakalite@gmail.com adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir..
    Eğitim ücreti 1.000,00 TL olup,kayıt için 250,00 TL.kayıt bedelinin derneğimiz hesabına yatırılması gerekmektedir..
  2. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

Bir önceki 28 kasım-3 aralık 2013 ANKARA eğitimine ait belgelerim.. Esenek, Dükad, Savaş bey ve ekibine teşekkür ederim...
  3. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Biz size teşekkür ederiz MURAT Bey..Sizlere faydalı olabildiysek ne mutlu bize...
  4. filinta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    1000 tl +250 mi acaba öyle bir anlam çıkardım doğrumudur.
  5. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayir sanirim 250 tl kapora gibi kayit yaptiricak arkadaslar yatiricak toplamda 1000 tl olmasi lazim. @savas07 bu egitim ve sertifikalar bize ne gibi artilari olacak acaba aciklayabilirmisiniz ? ne gibi avantajimiz olacak vs?
  6. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaslar toplam ucret 1.000 TL..250.00 TL.gonderen arkadaslarin kayitlari yapiliyor, 750.00 TL.de kursa geldiklerinde veriyorlar..Bunun nedeni ise sinifimizin 20 kisi ile sinirli olmasi ve gercekten egitime katilacak arkadaslarin kayit yaptirmasi...
    Alacaginiz egitim sonunda IRCA onayli Bas Denetci belgesi sizlere verilecektir.Bu egitim sonunda, zaten bildiginiz konulara ek ve faydali bilgiler edineceksiniz..Piyasada is yaptiginiz veya yapmadiginiz firmalara OHSAS sistemini kurup entegre ederek yuksek gelirler elde edebilirsiniz.Bir denetim firmasinda calismak isterseniz firnalara denetime giderek ek gelir elde edebilirsiniz..Ohsas temel dokumantasyon egitimleri verme yetkiniz olur ve verdiginiz egitim ve sertifikalarin uluslararasi gecerliligi olur...Daha bir cok faydasi var ama ana baslik ve ozet olarak bu faydalari sayabiliriz..