1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

İstanbul Taksim’deki Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) havalandırma boşluğunda yangın çıktı.

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve helbir tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. helbir İSGforum Üyesi

  İstanbul Taksim’deki Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) havalandırma boşluğunda yangın çıktı. ​


  İtfaiye Grubu ekipleri ise sabah sporunda oldukları için üzerlerindeki kıyafetlerle yola çıktı. İtfaiye erleri, giysilerini seyir araçta, sürücüleri ise olay yerinde değişti. Kısa sürede müdahale eden itfaiye yangını kontrol altına aldı. (ANKA-AA)​
 2. helbir İSGforum Üyesi

  İTFAİYE.jpg
  İş güvenliği mi? O da ne?
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  acil durum prosüdürü yoktur.bunların.
  acil durum eylem plan ve araç gereçleride yoktur.bunların.
  araçları ve kendileri acil durumlara hazırlık değildir çünkü tatbikatları yoktur.bunların.
  kişisel koruyucu ekipmanlarıda yoktur çünkü iş güvenliğinden bi haberdirler..
  yangın ekipleri ve sivil güvenlik vs. iş güvenliğine bağlı çalışırlar..türkiyede bu yok..
  bizim şantiyelerde sivil güvenlik ve yangın ekibi ve itfaiye aracı bize bağlıdır hazır tutarız,eğitiriz,tatbikatını yaparız yasal olarakta devlette ister,ama gel gör ki devlet kendi içinde köhne ve basiretsizdir..

  çok acı bir durum..ağlanacak halimiz var..memleket yangın yeri yüreğim yanıyor,ayağım takılmış düşmüşüm ne önemi var....
 4. efecan İSGforum Üyesi

  çok fena..donla yakalanmışlar..:)