1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İstanbul'da Staj Yeri Hk!

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Gönül tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Gönül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan Bey Merhaba,

Halen "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı" eğitimine devam etmekteyim. Örgün eğitimim 24.11.2012 tarihinde son bulacaktır. Bu tarihi takip eden 1 ay içerisinde de 40 saatlik staj yapmam gerekmektedir. İstanbul Anadolu yakası tercihimdir.

İlgili konuda yardımcı olabilecek yetkililerin benimle irtibata geçmelerini rica ediyorum.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Gönül BÜYÜKAKSU
    E-mail : gonulbuyukaksu@hotmail.com
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben İSGDER yönetmdeki olan arkadaşlara mail attım ve diğer sosyal gruplarla paylaştım..site içinden de mail atacam yarın itibariyle..
  3. Gönül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok teşekkürler Erkan Bey.
  4. next06 İSGforum Üyesi

Arkadaslar adres yokmu nereler?
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sorunu anlamadım nex;t neyi kastettin,adres olarak...
  6. hikmet İSGforum Üyesi

staj yapabileceğimiz işyeri,isg uzmanı ve işyeri hekimi olma zorunluluğu var bunu kasettı sanırım bende aynı durumdayım staj yapcak yer bulamadım
  7. kerimyuksel İSGforum Üyesi

staj yapılabilecek istanbulda anadolu yakasında bi yer varmı?
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar OSGBler var adresleri listeleri sitemizde ve bakanlık sitesinde var..OSGBler ile iletişime geçerseniz hem işyeri hekimi hem isg uzmanı sıkıntınız hemde işyeri sıkıntınız olmaz..
  9. serkan_isg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Umarım olmaz. Ayrıca osgb listesini yayınladığınız için tekrar tşk ederim.
  10. kerimyuksel İSGforum Üyesi

tesekkurler çok sağolun
  11. Gönül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Buradan daha hızlı bir geri bildirim olabilir belki diye düşünmüştüm. OSGB'ler ile de iletişime geçmekte fayda var sanırım.
    İlginiz için tekrar teşekkürler Erkan bey.