1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Şantiye şeflerinin maaş ve sigortalari hakkinda bimer başvurusu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Amar bin hüseyin tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

 1. Amar bin hüseyin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63964
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  MERHABALAR MÜHENDİSOLARAK ÇALIŞMAKTAYIM..........AYNI ZAMANDA 5 ŞANTİYE'DE ŞANTİYE ŞEFLİĞİ YAPMAKTAYIM,İNŞAAT RUHSATI ALINIRKEN ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞININ SİSTEMİNDE İSMİMİZ ŞANTİYE ŞEFİ OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR,AYRICA İSKAN AŞAMASINDA YAPI KULLANIM İZİN BELGESİNEDE İMZA ATARIZ. BENİM SIKINTIM SİGORTA VE AYLIK YASAL OLARAK GÖZÜKEN MAAŞ HAKKINDADIR.MÜTEAHHİTLERİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU NE SİGORTA,NE DE MAAŞ YATIRMAMAKTADIR,HERHANGİ BİR KAZA OLDUĞUNDA DEVLET SUÇLU OLARAK ŞANTİYE ŞEFİNİ GÖRMEKTEDİR,ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞININ SİSTEMİNDE GÖZÜKEN ŞANTİYE ŞEFİNİN SGK BİLGİLERİ ÇSGB TARAFINDAN GÖRÜLEMEMEKTEMİDİR?BURDA BİR EKSİKLİK VAR VE EKSİKLİĞİN BEDELİNİ BU ÜLKENİN LOKOMOTİFİ OLACAK MÜHENDİS VE MİMARLAR ÇEKMEKTEDİR,SGK VE MAAŞ KONTROLLERİ YAPILIRSA HAK YERİNİ BULACAKTIR,DEVLET ÇALIŞANLARI İÇİN BU GÖREV BİR TIK ÖTEDEDİR,LÜTFEN HAKKIMIZ KORUMAMIZA YARDIMCI OLUN
 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  The person you have called cannot be reached at the moment please try again later
 3. Amar bin hüseyin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63964
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Don't feed the troll