1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Şantiyede Dehşet: 4 Ölü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ümraniye'de inşaat işçileri Recep Cırıl (52) ve oğlu Adem Cırıl (22) ile akrabaları Mustafa Bayrak (18), Ahmet Tiryaki (23) bir inşaatın şantiyesinde de ölü bulundu.
  [​IMG]

  Necip Fazıl Mahallesi, İlelebet Sokağı'nda bulunan şantiyede kalan işçilerin zehirlendiği belirlendi. Ancak işçilerin nasıl zehirlendiği henüz anlaşılamadı. İnşaat işçilerinin Çarşamba akşamı bayram izninden döndükleri, dün bütün gün çalıştıkları akşam da kaldıkları yeri böceklere karşı ilaçladıkları öğrenildi.

  Haber Tarihi: 02 Kasım 2012 Cuma Saat 09:40
  Cihan Haber Ajansı


  Kaynak:http://www.haberler.com/santiyede-dehset-4-olu-4057990-haberi/
 2. mery İSGforum Üyesi

  ülkemizden manzaralar,inşaat işçisi çalıştıranlar,bu insanları çok kötü şartlarda ikame ediyorlar,tabi çözüm ararken de canlarında oluyorlar.ne diyelim allah rahmet etsin
  artık bu inşaattan insan ancak 'kanlı para' kazanır...
 3. gnkt58 İSGforum Üyesi

  Öncelikle Allah rahmet eylesin.. Kötü koşullar konusunda kesinlikle haklısınız ama 52 yaşındaki adama "İlaçladıktan sonra iyice havalandırın." diye bir tavsiye vermek gerçekten abes olur diye düşünüyorum. Cehaletin de payı büyük.