1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Şehir plancılarıda iş güvenliği uzmanı olacak...

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve kubilay23 tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  yakında idari iktisadi bilimler mezunları, muhasebeciler ( zaten risk analizi yaparak başladılar işe ) at bakıcılığı mezunları, sayısalda 3 tutturanlar, kazı kazandan amorti bulanları da yaparlarsa tam olur. Bu nedir arkadaş... bir istihdam kapısı açtılar yine kuyruğa sokacaklar milleti...
 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  aslında her eve bi tane lazım :)
 3. alanı daraltacaklar diyorlar,herkes alamayacak şimdi bu haber çelişiyor tabii,yazık.
 4. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  uzman maaşları 1500 lerin altına düşecek sonunda
 5. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  Ben söylüyorum bu gidişle serbes mali müşavir işine dönecek. bide baş belası hekimler var tabi hiç bir halt bilmezler sağlık gözetimi yapmazlar. meslek hastalığı bildirimi yapmazlar. burunlarından kıl aldırmazlar. bizi de götürüp tabiri caizse kucaklarına atıyorlar ki bütün risklerin altına imzamızı atıyoruz. Yazık...
 6. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Hekim konusu açılmışken
  Hekim = 1x iş 5x para
  Uzman = 5x iş 1x para :)
 7. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  Yav arkadaş bu iş doktorsuz yapılsa yemin ederim daha bi başarılı olur devletin politikası meslek hastalıkları bildirimini %500 artırmakmış :)) ancak gülünür bu politikaya hangi hekimin umrunda ALLAH aşkına ya ?
 8. bence bu kadar kötümser olmayın ;bu işin yasal sorumluluğu ve akademik kısmı herkesin harcı değil iiyi olana her zaman kazanır.Ayrıca ciddi bir isg ci acıgı varmıs;kaç yıldır yetiştiremiyoruz diyo bizim hocalar.