1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Şişecam iş sağlığı ve güvenliği haftası'nı çalışanlarıyla kutladı

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Anadolu Cam San. A.Ş. Yenişehir Fabrikası, Trakya Cam San. A.Ş. Yenişehir Fabrikası, Paşabahçe CamSan. Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrikası, Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası,Paşabahçe Cam San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası ve Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir fabrikalarında Topluluk Endüstri İlişkileri Direktörlüğü organizasyonuyla 'İş Sağlığı ve Güvenliği (ISG)' haftası olan 6-10 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinlikler düzenlendi.
  haber.jpg
  Hafta boyunca yapılan etkinliklerin biri, Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş. veTrakya Yenişehir Cam San. A.Ş. fabrikalarında düzenlenen resim yarışmasıydı. "Kişisel Koruyucu Donanımların Önemi" temalı resim yarışmasına tüm fabrika çalışanlarının 6-12 yaş arası çocukları katıldı.
  Resim yarışmasının birincisine Tablet PC, ikincisine PSP Oyun konsolu, üçüncüsüne ise 100 TL değerinde hediye çeki ve tüm katılımcılara sertifika verildi. Yarışmaya katılan tüm resimler fabrikalarda sergilendi.
  Etkinlikler 7 Mayıs 2013 tarihinde Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası ve 8 Mayıs 2013 tarihinde Paşabahçe Cam San. Tic. A.Ş. Eskişehir Fabrikası bünyelerinde sergilenen tiyatro gösterimi ile devam etti. İSG Kültürü, önemi ve davranışları konulu fabrika çalışanlarının da katıldığı interaktif oyun çalışanlara sergilendi.
  Yine 7 Mayıs 2013 tarihinde Paşabahçe Cam San. Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrikası ve 8 Mayıs 2013 tarihinde Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda çeşitli etkinler gerçekleştirildi. 'İş Sağlığı ve Güvenliği' bilinçlendirme anketlerinin yapıldığı etkinlikte çarkıfelek oyunu düzenlenerek, katılımcılara çeşitli ödüller takdim edildi.
  KAYNAK-10.05.2013
 2. berkaygurcan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  8725
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özdemir İnşaat
  Gerçekten örnek olacak kurumlardan birisi ŞİŞECAM...
  Orada staj yapma imkanı bulmuştum, gerek iş disiplini, gerek şirket içi aktiviteler, gerekse işçiye ve emeğe gösterdikleri saygı gerçekten güzel..
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bizlerde burda deşifre ederiz böyle güzide işyerlerimizi..yakında yıl sonu isgforum ödülleri de olacaktır,iş güvenliğinin politika olarak iyi uygulandığı firmalarımızın sahiplerini ödüllendirme aktivitesinde de bulunnuruz..değilmi Fatih Özcan