1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Şikayetleriniz?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar şikayetleriniz ve Böyle olsa daha güzel daha iyi olur dediğiniz meseleleri yada konuları burada paylaşabilirsiniz.Unutmayın Sitemizi sizinle büyüyecek ve kök salacaktır.

saygılarımla,
  2. leyla İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    üye olduğum halde soru dosyalarını indiremiyorum
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bugün özellikle hepsini denemiştim sorunlu link var mı diye..problem olmaması lazım...her soru bank için 2 adet alternatif link verilmiştir...birde hangi soru bankın indirilmesinde problem varsa o konu başlığı altına cevap olarak oraya problemi dile getirirseniz bizde indirme linkini yenileme şansımız olur..Tekrar Teşekkür ederim...
  4. mehmet bilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yeni üye olurken kullanıcı adına isim yazmak mantıksızca. ben yıllardır aynı kullanıcı adıyla her yere üye oldum. kullanıcı adı basit kısa bir şeydir. girişten sonra normal adım neyse onu kullanın. zaten bunu yazdım ama dönüp de cevabınıza bakacağım yok :)
  5. egemenucar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    87255
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    serbest
    Merhabalar, siteye kayıtlı arkadaşların (uzman yada uzman adayı) mezun oldukları bölümlere dair istatislik bir bilgi hazırlarsanız sevinirim. Teşekkürler
  6. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    bence yapılabilir
  7. egemenucar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    87255
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    serbest
    Yapabilirseniz benim ve uzman-uzman adayı arkadaşların çok işine yarar diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  8. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Arkadaşlar sitemiz bizi çok çabuk çevrimdışı yapıyor. Mesaj yazıyoruz, çıkış yaptınız filan diyor.. Bence atma süresi bu kadar kısa olmamalı.Sürekli 10 dk. da bir kullanıcı adı ve şifre girmek hoş olmuyor:)
  9. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Gündüz olmuyor ama gece 12 den sonra oluyor o_O ... iyi saatte olsunlar :eek:
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    önceden gece 12 de atıyordu fakat artık hiç atmıyor demek ki server beni çok sevdi :)
  11. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Tüh :)
  12. birolS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  13. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  14. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim dikkatimi çeken forumda birçok bölümde soru veya sorunlar alakalı alakasız yerlerde açılıyor bunun yerine genel destek için bir bölüm olsa herkes sorularını orada olsa karışıklık ortamı hem kaybolur hemde topic isimlendirmeleri düzgün olur mu acaba :D
  15. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    koskoca forum yardım dikkatimi çekmemiş sorry :D