1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Şuan piyasada iş güvenliği uzmanı teknikeri maaşları nedir?

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve fguden tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş güvenliği uzmanı adayı olarak bu hafta içinde bir OSGB de iş görüşmesine gideceğim. OSGB deki yetkiliye Ağustos ayında sınava gireceğimi ve belgemin olmadığını söyledim telefonda tabi ki tecrübede yok dedim. Seni tekniker olarak alabiliriz dediler? şimdi bunların beni bedava çalıştırma durumu var mıdır? yada ücret verirlerse ne kadar verirler? yada fiyat isterler mi benden, benim en az ne kadar söylemem gerekir? tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa sorularımı sevinirim.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çalış ve kendini yetiştir tabi maaşını da söyle...
  3. Ali Olgun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119511
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Netelsan Elektrik Elektronik AŞ.
    para vereceklerini pek sanmasam da belki asgari ücretli olarak belgeyi alana kadar çalışmanı isteyebilirler, Türkiye'mizde uzmanların bile başlangıç maaşı 1000-1500 tl iken fazla beklentiye girmemek gerekir diyebilirim ...
  4. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    söylemiş olduğunuz rakamlar çok düşük bu rakamlara böyle biş yapılmaz,bu iş sorumluluğu çok olan bir iş ve piyasası 2000-2500 olarak biliyorum.
  5. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ali Bey, 1000 lira ya da 1500 liraya uzmanlık yapılması uzmanlık etiğine ters... Bence beklentiler fazla olmalı ki bu osgb sahipleri de anlasın..
  6. Eray ÖZER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118415
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
    Ali bey olanı söylemiş siz olması gerekeni söylüyorsunuz :)
  7. Ali Olgun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119511
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kevser Hanım ;
    Birebir biliyorum ankarada coğu firma tecrubesiz uzman arkadaşlarımıza 1250 tl den başlanğıç fiyatı söyluyorlar istanbul'ise bu rakam 2000tl civarlarında büyük çogunlugu bu şekil ...

Çağlar Bey ;
    Sadece uzmanlik etiğine değil tüm etik ve ahlak kurallarına aykırı ama ne yazıkkı bu fiyatları kabul eden arkadaşlarımız oldukdan sonra yapacakda pek bişey yok ....
  8. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    zaten bu işi kaosa çevirecek olan da bu ne yazık ki,işe girebilmek adına bu fiyatlara uzmanlık yapmayı kabul etmek bu işin piyasasını çok düşürecek.
  9. Ali Olgun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119511
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    aynen öyle kevser hanım ama yapacak bişey yok
  10. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Anlıyorum sizi Ali Bey ama işte ne yazık ki dediğim gibi...
  11. bahtunnazar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu işin bk çıkacak önce isg uzmanı sayısı artacak sonra hapisteki uzman sayısı artacak sonra ağır para cezaları gelecek tam bir kaos ortamı olacak önce göz yumacaklar sonra devlet işini bilir
  12. Ali Olgun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119511
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bu kadar da karamsar olmayın canım :D
  13. bahtunnazar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    marmara bölgesinde 11 uzman hapiste
  14. negyildiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44184
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Arkadaş lütfen, mesleğinizi ve üzerine aldığınız sorumlulukları düşünün ve öyle ücretinizi belirleyin. OSGB'lerin elinde oyuncak olmayın. Biliyorsunuz bu hizmeti kısmi süreli hizmet sözleşmesi ile işletmeler alabiliyor. Piyasada yeterince uzman yok. Değerinizi bilin ve tecrübenizin olduğu sektörlerde hizmet verin.
  15. zeynep uyar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SADE OSGB
    ben şuan osgb de çalışıyorum risk analizlerin fiyatlarını diğer firmalar çok düşürüyorlar eğer böyle giderse şuan aldığımız maaşları yakında alamıyacak duruma geleceğiz o yüzde osgb firmaların bu konuda hassas olmaları gerekiyor bence....
  16. Suat Zengin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    127209
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KALE OSGB
    mesleğin ne? uzman maaşın ne kadar 1250 çok vahim ya uzmanlık yapmıyacağız ya da bu harçlıktan vazgeçecez
  17. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar 1000 tl teklif aldım. belgeyi aldıktan sonra da maaş artacakmış tabi aynı yerde çalışmaya devam edersem... iyi kötü mü bilmiyorum, kararsızım kabul etmek için...:(
  18. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çalış derim..evde oturmaktan iyidir..:)..sertifikayı alınca oturur yeniden konuşursun.
  19. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tamam erkan hocam teşekkür ederim, fiyat az ama bende tecrübersizim sonuçta
  20. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sınava çalış eğer şu an paraya ihtiyacın yoksa tecrübe her türlü olur sınav bir kere bilemedim iki kere (farklı bi yaklaşım benim ki=))