1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

‘örnek işveren’ ödülüne layık görülmüş tek işveren sendikası...

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ünal: Sıfır iş kazası istiyoruz
  haber.jpg

  58 çimento fabrikası ve 15 bin kişiyi aşan çalışanıyla önemli işveren sendikalarından biri olan TÜRK çimento sektörün çatı kuruluşu Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası’nın (ÇEİS) İzmir’de yapılan toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Ünal,


  Türkiye’nin yılda 68.5 milyon ton klinker ve 107.5 milyon ton çimento üretim kapasitesine sahip olduğunu belirterek, “2013 yılında 2 milyon ton klinker ve 10 milyon ton çimento ihracatı gerçekleştirdik. Böylece bölgenin en büyük ihracatçısı konumunda bulunuyoruz” dedi.

  Örnek işveren ödülü

  2000’li yıllardan beri iş sağlığı ve güvenliliğinde büyük çalışmalar yaptıklarını belirten Ünal, “Türk çimento sektörünün iş sağlığı ve güvenliği yolculuğu birçok toplantı, eğitim ve yayının hazırlanmasıyla büyük ivme kazandı. Bu süreçte üyemiz tüm fabrikalar, sendikalar OHSAS 18001 standardına uygun bir yönetim sistemi kurmuş ve BSI tarafından yapılan denetimler çerçevesinde belgelendirilmiştir. 2005 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenen 4. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Bölgesel Konferansı’nda verilen ‘Örnek İşveren’ ödülüne layık görülmüş tek işveren sendikası olmanın gururunu yaşamaktadır” dedi.

  KAYNAK