1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

“dr. nejat yazıcıoğlu işçi sağlığı hizmet ve araştırma ödülü” başvuruları başladı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]
  “Dr. Nejat Yazıcıoğlu İşçi Sağlığı Hizmet ve Araştırma Ödülü” başvuruları başladı

  İstanbul Tabip Odası’nca 2016 yılı 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri içinde verilecek olan Dr. Nejat Yazıcıoğlu İşçi Sağlığı Hizmet ve Araştırma Ödülü için başvurular başladı. Son başvuru tarihi 12 Şubat 2016 olarak belirlendi.

  Türkiye’deki işçi sağlığı alanında yapılan bilimsel nitelikli çalışmaları ve işçi sağlığının gelişimine katkı sağlayan hizmetleri ödüllendirmek, kişi ve kuruluşları çalışmaları için teşvik etmek amacını taşıyan ödül, işçi sağlığı alanında çalışma yapan farklı mesleklerdeki kişilerin katılımına açık.

  Ödüle başvuru koşulları şöyle:

  Dr. Nejat Yazıcıoğlu Araştırma Ödülü Kuralları:

  • Ödül, işçi sağlığı alanında yapılan özgün, bilimsel kalitesi yüksek, sorunlara ışık tutan veya çözüm öneren yayınlanmış veya yayına hazır araştırmalara verilir.
  • Yayınlanmış araştırmalar için, son beş yılda yayınlanmış olma koşulu aranır.
  • Yayınlanmış araştırmalara yapılan atıflar varsa gönderilecek dosyaya eklenmelidir.
  • Yayınlanmamış araştırma yazıları, bilimsel dergilerin yazım kurallarına göre hazırlanmalıdır.
  • Ödül için gönderilen yayınlanmamış araştırmalar, sorumlu yazarın izni ile İTO ve TTB dergilerinde yayınlanabilir.
  • Başvuruda araştırmayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin özgeçmişleri, mesleki deneyimleri, yaptıkları çalışmalar ve iletişim bilgileri ayrıntılı olarak belirtilir. Çalışmaların yazılı olarak ve aynı zamanda dijital ortamda kurula iletilmesi gerekmektedir.
  Dr. Nejat Yazıcıoğlu Hizmet Ödülü Kuralları:

  Ödül, Türkiye’de işçi sağlığının gelişmesine katkı sağlayan çalışmaları nedeniyle kişi veya

  Kuruluşlara verilir.

  Başvuruda adayların, aday gösterilme gerekçesi yanı sıra özgeçmişleri, mesleki deneyimleri, yaptığı çalışmalar ve iletişim bilgileri ayrıntılı olarak belirtilir.

  Son Başvuru Tarihi : 12 Şubat 2016 Cuma günü mesai saati bitimine kadardır.Teslim Adresi : İstanbul Tabip Odası Türkocağı Cad. No.9/2 Cağaloğlu / İstanbul

  Kaynak