1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! “uluslararası iş sağlığı ve güvenliği konferansı” yarın başlıyor.

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  1462569433247.jpg
  57 ülkeye iş güvenliği hattı

  “Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı” yarın başlıyor. 57 İslam ülkesi ile Türkiye arasında iş güvenliği hattı kurulacak

  Ekonomi
  HAZAL ATEŞ
  Cumartesi 07.05.2016
  Hükümet, inşaattan madene her yıl yüzlerce kişinin yaşamını yitirdiği iş kazalarının önüne geçmek için önemli bir adım daha atıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek "Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı" bu yıl 8-11 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını yapacağı konferans 5 bine yakın kişiyi İstanbul'da buluşturacak. 57 İslam ülkesi ile Türkiye arasında iş güvenliği hattı kurulacak. 26 Mayıs'tan itibaren 300 bin inşaat işçisinin eğitime alınması için start verilecek.

  ÖDÜL DE VERİLECEK
  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Kasım Özer, "İslam ülkeleri arasında iş güvenliğinde bilgi ağı kurduk. Bunu daha da aktif hale getireceğiz. 57 İslam ülkesinde iş güvenliği hattının kurulması önemli" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da, iş sağlığı ve güvenliği konusunda kamuoyunu bilinçlendirmeye destek veren "Kara Sevda, Baba Candır, Zengin Kız Fakir Oğlan" dizilerinin yapımcı ve oyuncularına ödül verecek.

  http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2016/05/07/57-ulkeye-is-guvenligi-hatti
 2. T.Ulus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  IMG_20160507.jpg

  Fuar alanı yarına hazır
 3. uzunbiryol İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bu konferansa nasıl katılacağız A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı YILDIRIM OKYAY