1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Taslak iş sağliği ve güvenliği hizmetlerinin desteklenmesi hakkinda yönetmelik taslaği

Konusu 'Taslaklar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. mustafa tuncel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fatma Hanım ,

en başta mesajınızdan alıntı yaptım konu uzadı değişti . 2 keredir size " arkadaşlar bir sorum olacak size bunun için ayrı başlık açmak istemedim soru şu;peki çok tehlikeli sınıfta olupta hiç sigortalı çalışanı olmayan işletmeler ne yapacak bu kısma genelde merdiven altı deterjan imalatçıları gibi mesela?bu tebliğe göre nasıl değerlendireceğiz "

demiştiniz o konuda bilgi verdim daha sonrada " eğer yanlış anladıysanız yukarıyı okuyun dikkate almayın demiştim ( bakınız merdiven altı konusu ) . yani nerelere gitti konu tamam lütfen kapatalım belli ki yanlış birşeyler var :eek:
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Kasım 2013 ---
    Hayırlısı Ebru hanım. deneyin bakalım tavsiye edecek misiniz :D