1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

06.07.2013 ankara igu, igu adayları, işyeri hekimleri ve adayları...

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Emine Hilal Aksu tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

06.07.2013 Ankara İGU, İGU Adayları, İşyeri Hekimleri ve Adayları...
Başlangıç Tarihi: Jul 6, 2013 06:00 PM
Bitiş Tarihi: Jul 7, 2013 12:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
MUZZO Cafe (Bahçelievler 7. caddede akan trafik yönünde ilerleyin, 7. cade bitsin, 6. caddedesiniz artık. buradan sol ve sonra tekrar ilk sol.)
6. cadde 59. sok. 1/7 Bahçelievler
Ankara

Gönderen: Emine Hilal Aksu

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 21
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Murat Çelikel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    tarih uygun ..gelirim tabi canım iyi olur ... paylaşmak güzeldir
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Buluşmaları yakın tarihe almayın derim ben,ramazanda iftar etkinliği güzel olur acıkcası adana kebap :)
  3. Hızır Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Demiryapı İnşaat
    İnş Ankara'da olursam gelmeyi isterim.
    çok müsaitim kesin gelecem diyemedim ya la:)
  4. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ya ama ben yokum ki:(
    O tarihte şehir dışındayım bu hiç iyi olmadı şimdi ama bensiz olmaz ki:(
  5. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    İlerleyen tarihte tekrar yapalım bunu ama şimdi bu tarihle açtık konuyu ve gelebilecek olanlar var arkadaşlar :( konuyu tarihli açmamdaki kasıt, gelebilecek olanlar kendini bu tarihe göre ayarlasın istediğimdendi. Bu buluşmaların, çay kahve yemeklerin arkası kesilmez. Başlayalım, devamında da Tuğba Coşkun hanımın da dediği gibi bir de ramazanda yapalım böyle bir etkinlik. Sonra yine yine yine :))

Erkan Bey'i batıralım uçak parası vermekten :D
  6. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    insallah ankarada enerji dolu, kipir kipir bir isg ekibi olusur bu vesileyle :)
  7. Özgür Özdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
    Gönüller bir olsun herşey olur..Ben Ankara lı olarak bu organizasyonu yapan arkadaşlara elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım..
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Konu başlığımız ve bundan sonraki başlıklarımız İSG Profesyonelleri Buluşuyo diye olsun..

İSG Profesyonelleri; İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda adı geçen işveren,işveren vekilleri,hemşireler,çalışan tesmsilcileri,destek elemanları,İSG uzmanları,İşyeri Hekimleri,Adayları,Gönüllüler,Çalışan,usta,çırak herkesi kapsamaktadır.Sitemiz anlayışı bu yöndedir.Bizler İSG Profesyoneliyiz ve aynı gaye üzerinde Sevgi ve Gönüllülük ve işini en iyi yapma amacı gütmekteyiz ve Risk Yönetimi içinde proaktif çalışmalar yaparız..
  9. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Hemfikirim Erkan Bey,

Ancak işyerlerinde bile herkesle farklı toplantılar yapılabiliyor. Bu ayıp bir şey değil ki. Bu işte rolü olan herkesle kocaman bir aileyiz. Kendimi de o ailenin bir parçası görüyorum. Başlığı o şekilde yapmam bilinçliydi, yanlış anlamayın. Daha butik, teknik elemanların olacağı bir toplanma olsun istemiştim. Eğer konu beni aştıysa, değiştirilebilir ve katılımcı yelpazesi genişletilebilir. Seve seve onaylarım.
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben düşüncemi dile getirdim..Tuğba hanım ve sizler bilirsiniz..Organizatör o ve sizler bilirsiniz ben değilim..:)
  11. Merhaba Arkadaşlar ,

Antalya için yapılmasını talep eden olursa ben de yardımcı olmak isterim . Eğer mevcut durumda değişiklik olmaz ise Ankara da olmaya çalışacağım.
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tuğba Coşkun
    Forum ve Organizasyon Temsilcisi

Tuğba hanımla irtibata geçmenizde fayda var..
  13. Hatta ücretsiz tahsis edeceğimiz tiyatro salonu ve cafe mevcut ;) (Antalya için)
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tuğba Coşkun
  15. İletmiş bulunmaktayım an itibariyle ;) Teşekkürler.
  16. asumann İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir aksılık olmaz ise bende katılmak isterimm
  17. Ayhan71 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NEKA İNŞAAT
    Bende katılmayı çok isteyenlerdenim ama tarih değişmesi lazım o tarihte Muğla'da olacam
  18. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    sen de Muğla da topla milleti :)
  19. anilcelebi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13656
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    katılmak istiyorum umarım bi aksilik çıkmaz. organizasyon için teşekkürler...
  20. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Katılacağını laf olarak beyan eden arkadaşlar, lütfen bir de konuyu takip edenlerin huzurunda yukarıdaki kısımda da beyanda bulununuz. Evet olarak işaretliyelim lütfen