1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

06.07.2013 ankara igu, igu adayları, işyeri hekimleri ve adayları...

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Emine Hilal Aksu tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

06.07.2013 Ankara İGU, İGU Adayları, İşyeri Hekimleri ve Adayları...
Başlangıç Tarihi: Jul 6, 2013 06:00 PM
Bitiş Tarihi: Jul 7, 2013 12:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
MUZZO Cafe (Bahçelievler 7. caddede akan trafik yönünde ilerleyin, 7. cade bitsin, 6. caddedesiniz artık. buradan sol ve sonra tekrar ilk sol.)
6. cadde 59. sok. 1/7 Bahçelievler
Ankara

Gönderen: Emine Hilal Aksu

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 21
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Tolga Bey, tarih ve saat çok önceden belirlendi :( pazar gününü herkes şahsi olarak değerlendirir diye düşündüğüm için C.tesi demiştim. Bundan sonraki görüşmeler için saat ve gün konusunda esnek olcam bu bir deneyim oldu :) inşallah bir sonrakine gelebilirsiniz.
  2. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Mekan konusunda sizleri bilgilendirmem gerek arkadaşlar.
    Kahveci Hacı Baba, bilindiği üzere çokça kalabalık ve gürültülü bir mekan. Başka bir yer ile görüştüm. Bahçelievler'de. Muzzo kafe adında bir yer. Daha sakin. Mekan orası oldu netice itibarıyla arkadaşlar.

Diyorum ki, saat 18:00'de Milli Kütüphane'de buluşuyoruz. ve sonrasında mekana geçebiliriz. Bahçeli 7. cadde ile 6. caddenin kesiştiği noktada bir yer. Milli Kütüphane bilindiği için o tarafta toplanalım.

Menü konusunda da bilgi vericem yarın.
    Bu gün pek foruma dönemedim işlerim yoğun :(

İletişim bilgilerinizi göndermeye devam edin lütfen...
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Direk mekanın ismini verebilirsiniz.Buluşma noktasında buluşma için çok bekleyebilirsiniz.
    Sponsor konusunda da bireysel veya OSGB sahiplerinden destek alınabilir,buradan duyurulur.
  4. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Arkadaşlar,
    06.07.2013 saat 18:00.
    Mekan Muzzo Cafe. Adresi yukarıda haritada yazıyor. Not da düştüm kolay tarif için. Bulamayan arkadaşlarım olmasına karşın LÜTFEN telefonlarınızı özelden veya buradan bana ulaştırın ki sizlere ulaşayım. Mekanın kapısında İş Güvenliğiyle ilgili bir afiş olacak, oradan tanıyabilirsiniz (Kırmızı karanfil misali :))
    Konuşmacı ayarlamak üzereyim görüşmelerim devam ediyor :) Eğer boş yakalayabilirsem Şakir Aksu'yu ağırlamak istedim. Kimya Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı, halen çalışan bir İş Müfettişi. Sorularınızla fazla terletmeyeceğinize söz verirseniz daha ısrarcı olucam onu çağırmak konusunda :)
    Gelelim menüye. Mekan sahibi ile görüştüm ve yemek yemek isteyenler için 2 tane menü oluşturduk. Eşit sürede servis edebilmek için menüyü sınırlandırdık. Ancak beğenmeyen ve ben beklerim diyen arkadaşlar diğer seçenekleri de düşünebilirler :)

1. Menü: Et Dürüm+İçecek (Tabak oldukça doyurucudur, dürüm yazdığına bakmayın)= 15 tl
    etdürüm.jpg
    2. Menü: Tavuk Şnitzel+İçecek (Bu da doyurucu bir tabak, garnitür ile servis ediliyor)=15 tl
    tavukşnitzel.jpg
    3. Menü: Serbest :) Dediğim gibi bu seçeneği seçenlerin servisi biraz gecikebilir diye not düşeyim.
    Not: Çaylar ikram ve fotoğraflar temsilidir :)
    Hadi bakalım, Allah utandırmasın :)... İmkanı olan herkesi bekliyoruz Ankara'ya...
    İyi geceler.
  5. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    Ankara dışındakiler katılamaz mı? Ayrıca saatleri ters o saatlerde herkesin sınavı var öğleden sonra olsa çok kişi gelebilir.
  6. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Akşam 6. Öğleden sonra zaten. Ankara dışındaki arkadaşlar da tabi ki başımızın üstünde yeriniz var.
  7. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    Katılmayı çok isterim bakalım zaman bize müsade edecek mi?
  8. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    Siz numaranızı verin ben yetişebilirsem buluşma mekanı tarifi için haberleşiriz..

Raşit SABANCI
    Elektrik Öğretmeni & Elektrik-Elektronik Mühendisi
    Futbol ANTRENÖRÜ
    İGU ( C)
    0 537 437 48 48
  9. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Yanlış bir ifade kullandım özür dileyerek düzeltiyorum :( çaylar ikram değildir... Sonradan kızmayın bana.
    Telefon numarasını alamadığım hala pek çok arkadaşım var. Lütfen bilgilerinizi gönderin.
    BELKİciler, karar verin EVET mi HAYIR mı :)
    Bir de Erkan Dündar beyefendi siz katılıyor musunuz? Evet demişiniz ama sanki gelemicem demiştiniz? :)
  10. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne yapcaz ben anlamadım...:)
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    M
    Mekan muzzo cafeye gidecen ankarada bulusma noktasina arkadaslar orda olacak.
  12. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    BELLİ DEĞİL Kİ EVET YADA HAYIR OLDUĞU YETİŞMEYE ÇALIŞACAM BAKALIM NASİP
  13. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    hilal hanım gelmeyi çok istemiştim gelemeyeceğim ama, emekli iş müfettişi, uzman eğitici Kemalettin ÇELİKDİN sizde tanıyorsunuz zaten yarın orada olcak, Şakir beyide siz getirirseniz eminim uzman arkadaşların çok menfeatine olacak.:)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Temmuz 2013 ---
    ayrıca bizim sistem üzerinden gelecek 2 uzman arkadaş daha olcak ben adres bilgilerini verdim.
  14. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Ömer Bey, nerden nereye yaa çok şaşırdım :)
    İkisi de işinde son derece uzmandır. Güzel bir sohbet olacak
  15. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Aynen Kemalettin hocamla çok sohbetimiz oldu isghizmetin en büyük yapı taşlarındandır kendisi. Şakir beyi ise sadece ismen tanıyorum ama methini çok duydum hocamdan. yogunluğum olmasa orada olmayı çok isterdim.
  16. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    TARİH: 06.07.2013
    SAAT: 18:00
    YER: Muzzo Cafe.
    ADRES: 6. cadde 59. sok. 1/7 Bahçelievler (Bahçelievler 7. caddede akan trafik yönünde ilerleyin, 7. cade bitsin, 6. caddedesiniz artık. buradan sol ve sonra tekrar ilk sol.)

KONUŞMACILAR: Şakir AKSU, Baş İş Müfettişi, Kimya Mühendisi, A Sınıfı İş güvenliği Uzmanı
    Kemalettin ÇELİKDİN, Emekli Baş İş Müfettişi, Kimya Mühendisi, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı.

PROGRAM: 18:00 - 19:00 Tanışma-Yemek
    19:00 - 20:00 Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği
    20:00 - … Serbest Gündem (Soru-Cevap)
  17. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Baş İş Müfettişi, A sınıfı uzman bu şimdi mi söylenir ben napcam şimdi neler kaçırdım bunu da kaçırdım yazık bana..moral sıfır oldu mu?Ankara Buluşması harika olacak lütfen video ve foto çekin üstatların bilgilerini lütfen videyaya çekin..
  18. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar buluşmalarınızda farklı beklenti ve reklam peşinde olan kişi ve kuruluşlar olursa lütfen burda ve bizzat beni arayarak deşifre edin.

Teşekkürler..
  19. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Fotoğraflar geliyorrrrrr :)
  20. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    IMG_0141.JPG IMG_0133.JPG IMG_0134.JPG IMG_0135.JPG IMG_0137.JPG IMG_0138.JPG IMG_0141.JPG IMG_0133.JPG IMG_0134.JPG IMG_0135.JPG IMG_0137.JPG IMG_0138.JPG IMG_0140.JPG IMG_0177.JPG IMG_0145.JPG IMG_0146.JPG IMG_0148.JPG IMG_0141.JPG

Ekli Dosyalar: