1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

1 kişi olan tehlike li iş yerinde iş yeri hekimi desaği nereden alınır?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ferdi ülker tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. ferdi ülker İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  geçenlerde duyduguma göre 10 kişinin altında çalışan yerlere Toplum Halk sağlığı merkezleride baka bilecek miş, bu doğrumudur?
 2. Aykut İNCE İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Doğrudur ancak İzmirde 2 TSM yetkili gözükmesine rağmen hala düzeni oturtamadılar. Birde fiyat politikalarını belirlemeleri gerekiyormuş. Başvuruları kabul edip bekliyorlar.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Ocak 2014 ---
  Tabi bide biz biliyoruz ki 10 kişinin altına ücretsiz bakacaklarına dair sağlık bakanlığı ile TSM protokol imzaladı ama ücret talep edecekler diye sanıyoruz vede duyuyoruz.