1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

1 ocak’tan itibaren iş güvenliğinde neler değişiyor?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Odatesi tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

  1. Odatesi İSGforum Üyesi

    1 OCAK 2016 TARİHİ İTİBARİYLE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKÜMLÜLÜKLERİNDE NELER DEĞİŞİYOR?

    1 Ocak 2016 tarihi itibariyle iş sağlığı ve güvenliği yükümlülüklerinde ciddi değişiklikler meydana gelecektir. Öncelikle iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi çalıştırma sürelerinin artması işyerlerinde yeni bir dönemi başlatacaktır. Bununla beraber maden işyerlerinde Soma ve Ermenek’te yaşanan kazalardan sonra mevzuat değişikliğinin bir kısmı 1 Ocak tarihinden sonra yürürlüğe gerecektir. Çok yüksek idari para cezalar öngören Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması Hakkında Yönetmeliğinde büyük bir kısmı 1 Ocak tarihinden itibaren uygulanmaya başlayacaktır. http://www.recepguner.com/index.php/1-ocak/