1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

1 temmuz risk değerlendirmesi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    1 Temmuz tarihi ile alakalı risk değerlendirmesi yapalım arkadaşlar. Ben bitane yaptım ama beyenecekmisiniz bakalım :).

Ekli Dosyalar:

2. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sok sıradan bir risk analizi olmus bence böle bir analizi hazırlayıp sunma
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    ustadım ben uzman değilim ben yol açtım uzman arkadaşlar hazırlasın en azından bakanlığın anlıyacağı formatta yollasın bakanlığa.:)
  4. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bi excell tablosunda risk degerlendirmesi yapmadan önce bir calısma yaptıgını ve rısk analızını tekrardan yaptıktan sonra yapılan değisikliğin nasıl yapıldıgını nasıl düzeltildiğini belirtmelisin
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Haziran 2013 ---
    ben sana bitane tablo göndereyim mesala ona göre birseyler yapabilirsin
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    orada düzeltme yapılmamış oneri var sadece uygulama tarihi boş duruyor açılan döf kapatılmış değil.:)
    istersen çek listini, denetim raporunu döfünü ve risk anlzini de ekleyebilrim ben sadece analiz kartını aldım sistemden.
  6. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yapılmıs derken bende zaten önerileni kasdettim
    uzman olduğunuzda risk analizine ihtiyacınız olursa burdan msj yazmanız yeterlıdır elimizden geldiğinde yardım etmeye calısırız .iyi günler
  7. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    uzmanlık kısmı sizlerin işi ben örnek olsun diye yazdım içerikleri siz daha iyi yazarsınız. Ben sadece bu şekilde hoş bir tepki verilebileceğini düşündüm.
  8. risk degerlendirmelerinde şiddet aynı kalır. olasılık düşer.
  9. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    risk analizi titizlik ister çünkü yazılacak bir kelime hayatına da mahvedebiliri iptende alabilir öle birseyde düsünmeniz güzel ellerinize sağlık
  10. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    3 üncü katta çalıaşan işçinin düşme tehlikesi 4 şiddeti 5 aşşağıya ağ gerdim düşme tehlikesi aynı kaldı ama şiddeti düştü nasıl olacak .
  11. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1 temmuz 3013 :D
  12. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    helal sana kardeşim iş te uzmanlık bu ben kimse göremeyecek demiştim. :)
  13. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    spekonos mitrium gezegeni jet xR46 modelindeki şehirler arası taşıtta gövde kaçağından çıkan yangında vs.. :D

bi taraftan cok güzel hareketleri izliyorum bi taraftan oyun kuruyorum bi taraftan cigara içiyorum bi taraftan risk analizini okuyorum ve sabah 5 bucukta kaktım :D evet dikkat bu :D
  14. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    3013 espirisi farklı orada bu kafayla giderse sonumuz görünsün istedim. önerilerde kadro değişikliği var.:)