1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

10/09/2012 tarihinden itibaren tse halon tipi yangın söndürücülere standart vermemektedir.

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Lale Nazmiye YILMAZ tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Lale Nazmiye YILMAZ Yangın Güvenlik Uzmanı

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Marka Yangın
  Halon Tipi Yangın Söndürücülere ucuz maliyet olsun diye doldurulan Klima gazları, çıkan yangın esnasın da kullanılan halon adı altındaki cihazlar yangının boyutunu daha fazla alevlendirdiği için 10/09/2012 tarihinden itibaren TSE halon tipi yangın söndürücülere standart vermemektedir.

  Ekli Dosyalar: