1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

10'dan az çalışanlı az tehlikeli iş yeri yapılması gerekenler

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve yalçın kaan türkmenoğlu tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. yalçın kaan türkmenoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    10dan az çalışanı olan ve az tehlikeli olan iş yerleri için yapılması gerkenler nelerdir? tam bir liste verebilecek yardımcı olabilecek birisi var mı acaba? bide çalışma ortamı kontrollerini kim yapıyor bu tarz bilgileride verirseniz çok sevinirim
  2. REFİKABEYAZADAM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    10 dan az az tehlikeli yerde sadece risk analizi, acil durum ve eğitim zorunluluğu var.
  3. yalçın kaan türkmenoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bunları hazırladığımız zaman başka birşey hazırlamaya gerek yok yani doğru mudur @REFİKABEYAZADAM
  4. REFİKABEYAZADAM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet şimdilik zorunluluk bunlar. Temmuz 2016 da periyodik hizmet alacaklar.
  5. yalçın kaan türkmenoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
  6. Olcay Rodoplu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81135
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki elinizde hazırladığınız risk analizi, acil eylem planı ve eğitim var mı bu sınıfa ait. örnek teşkil etmesi açısından paylaşırsanız çok sevinirim.
  7. REFİKABEYAZADAM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  8. Olcay Rodoplu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81135
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gözlükçü için hazırlayacağım
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2014 ---
    o kadar çok kafa karıştıran ve düzgün formatta olmayan örnekler var ki, firmaya verdiğimizde tertipli düzenli olmasını istiyorum. özen göstererek yapmak istiyorum
  9. Olcay Rodoplu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81135
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benzer bir sektör de de varsa ve paylaşırsanız inanılmaz yardımcı olmuş olursunuz.
  10. REFİKABEYAZADAM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gözlükçü için yok ama ayakkabı mağazası için var gerekli eklemeleri yaparsın artık. Acil durum için örnek yok elime geçerse paylaşırım.

Ekli Dosyalar:

11. Olcay Rodoplu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81135
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    acil eylem planı var mı, çok teşekkkür ederim elinize sağlık
  12. REFİKABEYAZADAM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şu anda yok malisef ancak bu kadar yardım edebiliyorum. Elime geçerse paylaşırım.
  13. dilber çullu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46898
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba bende acil eylem planı var.aşağıya yükledim.bu kısa bir talimat.az tehlikelerde kullanıyorum.üzerinde değişiklik yapabilir yeni maddeler ekleyebilirsiniz.
  14. Olcay Rodoplu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81135
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dilber hanım dosyayı eklememişiniz sanırım:(