1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

12 kasım 2013 mesai bitimine kadar nereye başvuracağız ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ftmkdm İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    56722
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cvp için teşekkürler ama size katılmıyorum. Bana hala, kapı açıkmış gibi geliyor çünkü; bu haktan istifade eden tekrar edemez yahut verilen bu hakla Bsınıfı uzman olmuş adaylar yeniden A sınıfı sınavına giremez gibi bir ibare yok ki orada boşluk var ve ben o boşluğu değerlendirmeyi planlıyorum.
  2. Alper Emlik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tabiki değerlendirebilirsiniz ama şu ibareyi unutmayınız sınavı kazansanız dahi daha sonra yapılacak incelemede belgeyi vermeme hakları var. büyük bir ihtimalle sınava her başvuranı alacaklar ama sertifika onayına gelince o zaman inceleyecekler. Sınava 5000 kişi girse önceki sınav istatistiklerine göre en fazla %20 civarı kazanan olacağını varsayarsak işte o 1000 kişiyi araştırmak daha kolay olacaktır...
  3. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Denemeye değer o zaman. çünkü sınav harcı ve vaktinden başka bir kayıp yok
  4. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sınav sorularına kargo yoluyla itiraz ettik bi sorun çıktı mı hayır. hatta bence kargo daha iyi çünkü ben itiraz dilekçemi yurt içi kargoyla yollamıştım ve kargo teslim edildiğinde "kargonuz bakanlıktaki x kişiye teslim edilmiştir" diye mesaj gelmişti. en azından elimizde bu msj olursa biraz daha işi sağlama almış oluruz bence..
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Kargo ve PTT arasında hiç bir fark yok. PTT yi arkadaşlar sanırım devletin sanıp resmi evrak statüsüne sokuyorlar. Oysa ikisi de özel şirket, size alındı bilgisi geliyorsa sorun yok.
  6. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben sadece alındı bilgisi için kargo daha mantıklı dedim yoksa tabiki ikisi de aynı işi yapıyor
  7. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evrakları göndereceğimiz adres ?
  8. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı / İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü / İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA
  9. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    belgeleri kargoyla gönderdik çok şükür. Adrese mutlaka İSGM Yetkilendirme Daire Başkanlığı nı ekleyin
  10. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Adres:
    İş sağlığı ve güvenliği Genel müdürlüğü,
    inönü bulvarı no:42 PK 06520 emek/Ankara adresine gönderilecek.

Ayrıca emin olmak istiyorsanız eğitim aldığınız kurumdan ya alo 170 den onay alabilirsiniz.
  11. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dilekçemi bu gün yolladım ohh ya kurtuldum kaç gündür 170 i aramaktan deli ettim:)) kurtuldular benden
  12. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    hayırlı olsun... yalnız, de-li , de-li, kulakları küpeli diye çok konuşmuşlardır arkandan... :D
  13. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ben bu gün gönderdim. İadeli taahhütlü değil ama. öle yurtiçi kargo ile gönderdim gitti. Ama öncesinde bakanlığa sordum ne göndereceğiz ve nereye göndereceğiz diye. Öyle millet gibi 170 i aramadım. Çünkü onlar çok sağlıklı bilgi veremiyorlar. Direk isggm yi aradım. Her birimin numarası bende mevcut. Onlarda aynen şöyle dedi.
    1. Dilekçe (şu şu şu yönetmeliğe göre bilmem ne sınavına girmek istiyorum gereği rica vsvsvsv) bilirsiniz işte :)
    2. SSK dökümü
    3. Lisans Diploması fotokopisi
    4. Eldeki belge ( c veya b sınıfı fotokopisi yani)
    5. Kimlik fotokopisi

Ha neden bu kadar belge istediler. Duyuruda böyle birşey yoktu. BİLMİYORUM ADAM İSTEDİ BENDE GÖNDERDİM. BEN NAPİM

isggm.com sayfasındaki iletişim adresine. Yani iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğüne
    Birkaç arkadaşıma anlattım onlarda yarın aynı şekilde gönderecekler.
    SSK BAĞKUR problemi olan arkadaşım. Adamlar ödenmiş 1500 gün görmeden C den B ye geçirmezler bence
  14. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Yapmayın ALLAH aşkına yaa. Görümüyor olabilir. Firma size sigortalı hesap fişi verecek. Sizde onu sgk ya onaylatacaksınız. Bu belgenin anlamı şu: Bu arkadaş bizde hala SSK lı olarak çalışıyor. Firma olarak bunu onaylıyoruz. Sayın sgk sende şunu onayla da adamın işi görülsün. anlamında. Bu şekilde bir çok işlem yaptım ben. KESİNLİKLE OLUR. Bu belge ssk döküm belgesine eklenecek. 2 belge yani. FAKAT EKİM AYI BİTMELİ. KASIM 1 DE OLUR ANCAK. Kargoda geçikir dersen eğer 1 kasımdan sonra git elden ver.
  15. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    B olursam eğer bir sürü firmaya bakıcam. Deli para kazancam. Kendime bi sıpa alıcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı :)
  16. enterasan bir hayal ...yani Sıpa almak ! hani ev araba falan duymuştum da bunu da sizden duydum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Ekim 2013 ---
    Allahım yarebbim :) :) :)
  17. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ne bilim Sadomazoşist duygularım depreşti herhal. Nasıl özlemini çektiysem B belgenin. Nöroşirurji endokrinoloji ye gidiyim bari yarın.
  18. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Herhalde bu iş LPG Sorumlu Müdürlük olayına dönüşürse alırsınız :)
  19. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Dostum ben 1 adet 870 MW doğalgaz kombine çevrim inşaatı, 1 adet 3x150 MW kömür yakıtlı termik santral inşaatı ve 1 adet 1x350 MW pulverize kömür yakıtlı süper kritik termik santral inşaatı bitirdim. Şu an elektrik üretiyoruz. Bu benim deneyimimin 1/4 lük kısmı. Çalıştığım firmalar türkiye nin en büyük sanyi kuruluşları sıralamasında ilk 100 de. A sınıfı uzmanlara iş öğretiyorum ben. OSHA construction 30 hours ve OSHA construction 130 hours aldım. Nebosh international general certificate eğitimine başlayacağım. BIRAKTA İKİ KIRBAÇLAYAK:) LPG sorumlu müdürlük belgesi diye bir belge olduğundan haberim bile yok. Sence olmalı mı ?
  20. dedim ya enterasan:cool: