1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

12 kasım 2013 mesai bitimine kadar nereye başvuracağız ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Deniz Devrim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Hapiste mi vuracan kırbacı :)
  2. can başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Askerlik borçlanması yaptıran arkadaşlar ücreti yatırdığınızda sgk hizmet dökümünde hemen güncelleniyor mu ? Acil bilgi lazım sonra bakanlıkla davalık olmayalımda. Hizmet dökümü gün sayısında gün eksik gözüküyor diye sınava almazlar bizde başvuru tarihinden önce bu primi ödediğimizi makbuzla belgeleriz. Onda sonra davalarla uğraş...
  3. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Dostum bu konuda en sağlıklı bilgiyi SGK verir. Bulunduğun bölgedeki SGK ya git. Ama öyle pat diye görünmez diye düşünüyorum. Emin olmadan bişi yapma. Fakat askerlik borçlanmasını yatırırsan ve bu belgeyi SGK dökümüne eklersen dikkate almamaları imkansız. Sonuçta karşındakiler de insan. Ve SGK dan alıp onaylattığın belgeyi İSGGM nin tanımama gibi bir lüksü yok.
  4. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    :) :) :)
  5. Alper Emlik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    askerlik borçlanmsı işini bende araştırdım biraz uğraşman lazım ay başına yetiştirmek için.. Rica ile yetişir başka türlü zor...
  6. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    vatana millete hayırlı olsun dilekçemi iadeli taahhütlü gönderdim a sınıfı için :)
  7. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bağkurlular dökümü nasıl alacak barkodlu döküm alamıyoruz
  8. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben sigortalı olduğum için bilmiyorum e devletten olmuyormu
  9. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    malesef olmuyor
  10. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elden de mi olmuyor barkodlu olması önemli değil
  11. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    olmadı öyle olacak bilgisi olan var mı diye sordum zaten
  12. Benim normal çalışmam dışında ilgilendiğim, şantiye şefliği yaptığım 1 yer var. Dolasiyle 2 yerden SSK yattığı için 1 yıl içinde gün sayısı 600 gün gözüküyor .Bunu 360 gün üzerinden mi hesaplayıcaz. Yoksa hizmet dökümünde Toplam Gün Sayısı ne ise omu geçerli???
  13. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Maşallah Allah daha da versin.sana iş başvurusu yapalım o zaman. İnsan kaynakları müdürü hemi de C belgem var üstüne elektrik öğretmeniyim.
  14. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum. Aynı durum benim içinde geçerli. Alo 170 i aradım takip no verdiler, durumu müdürlüğe ilettiklerini takip no ile 3 iş günü içerisinde öğrenebileceğimi bildirdiler.
  15. Şöyle bir not var : Prim ödemelerinin (SGK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) hangi ad altında ve hangi zaman diliminde ödendiğine bakılmaksızın sadece prim ödeme gün sayılarıdikkate alınacaktır.
    Sanırım 1 yıl içindeki 600 gün geçerli.
  16. engin demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2837
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    vodafone
    Arkadaşlar dün bakanlığa arkadaşım sayesin de ekli dilekçe ile elden başvuru yaptırdım.ve bakanlıktan ekteki gibi başvuruyla alakalı kağıt verdiler. sınav için bunun yeterli olduğunu söylemişler bilginize.

Ekli Dosyalar:

17. Mezuniyet belgesi isteniyormuydu.??
  18. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İZMİR için TERMİK SANTRAL İNŞ. da 2 C sınıfı Uzmana ihtiyaç var. şantiye deneyimi olan. iş süreleri kısa ama. Devamı olur. Maaş + barınma. Taşeronlar için
  19. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim kardeşim, İzmir yarı memleketim sayılır ama, şantiye deneyimi yok.
  20. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3413
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Ptt/Kargo ile gönderenler başvuru kabulu hakkında bir belge nasıl alabilirler ki....