1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

12 kasım 2013 mesai bitimine kadar nereye başvuracağız ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  [​IMG]

  A Sınavına girmek de çok zevkli. B ile uğraşmıyorsun. Hooooooop A oluyorsun. Bu arada A Belgeliler, Danıştay'a iptal başvurusunda bulunacaklar. Aldık aldık. Alamazsak iptal olacak!
  [​IMG]
 2. fethi turan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar dilekçeyi gönderdikte sınava giriş ili nasıl belli olacak bilgisi olan var mı?
 3. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Sanırım 11.11.2013 tarihinde duyuru yapılacak ve başvurular başlayacak. Orda ili tercih et seçeneği olacak sanırım. 21 aralık sınavından önce herkesin nerede gireceği belli bir süre sonra isggm sitesinde veya meb.gov.tr de açıklanacak. Bunlar benim tahminlerim sadece.
 4. burç bora İSGforum Üyesi

  Cv nasıl gönderebiliriz alım yapıldımı?
 5. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Benim bir sorum olacaktı arkadaşlar bilgisi olan varsa cevaplar mı? ben askerlik borçlanması sayılmadığı için sınava giremedim. sadece 45 gün ie kaçırdım. ama şimdi 1500 günü geçti. bir sonraki sınav için benim durumumdakilere bir hak verecekler mi? yani şubattaki sınav için
 6. gilgin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Evet, girebilirsiniz...
 7. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Umarım öyledir. Bilgi için çok teşekkür ederim.
  Selamlar