1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

12 kasım 2013 mesai bitimine kadar nereye başvuracağız ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gönderen var mı ben yarın göndermeyi düşünüüyorum dilekçe ve prim yeterli benim belgem şu an yanımda değil fotokopisine gerek yok değil mi primide sadece çıktı alıp yolluyoruz değil mi onaya gerek yok
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2013 ---
    arka sayfada paylaştım 170 adres verdi sadece dilekçeye eklenecek şeyler mebde var dedi
  2. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence biraz beklemek gerekiyor mutlaka bir duyuru olması lazım gidecek evrakların içinde sınav ücretini yatıtırıldığına dair dekont ta olması lazım
  3. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav ücreti ile bu ayrı o sonraki zamanlarda kasımın 2. haftası gibi belli olur bu primi ıspatlamak için istiyorlar 12 kasım son gün ellerine ulaşması gereken tarih çok bekleyip geç kalmayın
  4. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hımmm anladım bugün yarın göndermek lazım o zaman nasıl olsa prim günüm de sıkıntı yok 3764 günüm var :)
  5. Alper Emlik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Günümüz şartlarında postanın 1-2 günde vardığını düşünecek olursak bence en azından Kasımı bir görmek lazım..
  6. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yollayın gitsin duyuruda yazıyo 170 i de aradım aynını diyolar yani duyuru falan ayrıca olsa bile yine aynı şeyi diyecekler hem bir aksilik çıkarsa bir daha yollarız nolcak gecikmesinden iyidir
  7. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    eklere uzmanlık belgesi,kimlik fotokopisi ve hizmet dökümünü ekleyelim.eksik olmasın fazla olsun:phaydi arkadaşlar kargoya
  8. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kargo değil sakın ben sordum 170 den iadeli taahhütlü posta yoluyla yollancak
  9. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    uyarın için teşekkürederim sebnem777
  10. aysgonul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bende sordum 170'e ..Kargoyla gönderin dedi ?
    :)
  11. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    zaten konulardan kafamız karışık bu nasıl bir bilgi kirliliğidir...kargo 1 günde ,.taahütlü haftaya ulaşır..ben taahütlü göndereceğimmm
  12. aysgonul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne yazık ki öyle..Vakit varken hangisi aklınıza yatıyorsa onla ilerlemek daha doğru.
    Başarılar..
  13. gürkan canan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    kamuda çalışanlar emekli sandığından 2008 den sonraki dökümleri yanlız alabiliyorlar. Ankara verebilir dendi, Ankara da :bizde de 2008 in sonraki dökümü gözükmüyor, kurumdan alabilirsiniz dedi. Kurumunuza dilekçe verin, onlarda hizmet cetvelinden çalıştığınız her yılı 360 gün hesaplayıp size cevap olarak yazsın. Pirim günü istendiğinden sadece bu yıldan beri çalışmaktadır yerine yapılan hesaplamada bu kadar gün pirim günü diye yazılsa daha doğru olur.
  14. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herkesin kafası nasıl karışmış. Bence hepimiz sakin olmalıyız. Bu konuda elbet bir açıklama yapılacaktır. Ortada dolaşan onca gereksiz bilgi var. İnsan bir süre sonra kendi söylediğine inanmak zorunda kalıyor. Bu şekilde bir sınav olmaz .Herşey açık ve net olarak belirtilecektir diye düşünüyorum.
    Saygılarımla
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2013 ---
    Bu arada askerlikte bir kamu görevidir. Borçlanmanın kabul edilmemesi diye bir durum olmaz
  15. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ya bu 170 dekiler dalga mı geçiyorlar dün gece sordum kargoyla göndersek olurmu diye posta yoluyla gönderin dedi onları en sonunda boğcamm kargo daha mantıklı tabikide bir günde gider ama kadın öyle dedi delirtcekler bunlar beni
  16. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bence saçlarını yol
  17. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şimdi arayıp kavga mı etsem şunlarla biriniz karo biriniz posta diyonuz diye:))) içinizden birinizde arasın su 170 i bakalım son kararları neymiş:))
  18. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu hafta bekleyelim derim ben.
    Ptesi yollarız
  19. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Dün 170 'e sordum.Kargo ile de yollayabilirsiniz dediler.Bence en sağlamı.Kimin aldığını sorgulayabilirsiniz.Ben bu sabah yolladım.(Dilekçe,e-devletten aldığım barkodlu prim dökümü,lisans fotokopisi,nüfuz cüzdan fotokopisi,uzmanlık belgesi fotokopisi.Arkadaşlar resmi başvurularda evrakın fazla olması değil eksik olması sorundur.Bence üşenmeyin bu evrakları yollayın.
  20. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erhan bey gönderdiğiniz dilekçe örneğini yollayabilirmisiniz