1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

12 kasım 2013 mesai bitimine kadar nereye başvuracağız ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    3 örnek

Ekli Dosyalar:

2. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok tşk sait bey
  3. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kimseyi boğmayın diye yolladım
  4. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    öğretmenim ama e-devletten ben hizmet dökümünü çıkaramadım.sadece daha önce 73 gün sgk kaydım çıkıyor.memuriyete esas olan kısmı çıkaramıyorum...nasıl olcak
  5. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :)))))))) tşk hayatlarını kurtardınız:)
  6. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Tuncay bey,kamu çalışanları hizmet dökümlerini çalıştıkları resmi kurumdan alacak.
  7. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    barkodlu hizmet dökümü nasıl oluyor barkod numrası soruyor çıktı alamıyorum
  8. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    Meb de personel özlük modülü mebbis var.şifremizle girip özlük bilgilerini çıkardım.orada memuriyete esas 22 yıl 3 ay 14 gün diye çıkardım.gün ile çarptım 8134 gün çıktı.müdürümüze imzalattım.yeterli olur mu
  9. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    e-devlet'e girip sgk hizmet dökümü alıyorsunuz. e-devlet portalında hizmet dökümü sırasında "barkod istemi" ni tuşlayıp bilgisayarınıza barkodlu olarak kaydedebilrsiniz. Daha sonra da yazdırırsınız.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2013 ---
    Bence yeterli.Başvuru sırasında fotokopisini değil orijinal evrağı yollayın.
  10. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    sgk hizmet dökümünde çıkmıyor sadece 1986 da çalıştığım 76 gün çıkıyor.memuriyete esas olan günler gözükmüyor.sorun burada
  11. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Kurumdan almış olduğunuz evrağı yollamanız yeterli. SGK hizmet dökümü özel sektör çalışanları için.
  12. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    Sait Külekçi Beyin dilekçesine benzer bir dilekçe ve prim dökümüyle birlikte başvurumu elden yaptım sanırım ilk yapan benim :) iadeli taahhütlü gönderiliyor heralde onu sormayı unuttum kusura bakmayın daha net bilgi verebilirdim ama arayıp öğrenebilirsiniz
  13. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu konu ile ilgili elinizde bir belge bilgi varmıdır?
  14. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    bilgi yok, ben forumda bunu saydıralım diyince en az 5 kişi bu bilgiyi teyit etti. Bende emin değil... araştırın boşa ödeme yapmayın diye söyledim.
  15. Deniz Devrim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar; ikinci sınav için ayrıca yine dilekçe mi göndreceğiz sonrasında ?
  16. ceyhancetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bek bir kişi lütfen enim eylül ayı itibari ile 2980 gün prim ödemem var ekim primleri kasım 23 de gözüküyor aralık sınavı başvuru tarihi kasım 11 son acaba ne yapmam gerekir. acil bir cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
  17. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    sınıf yükseltme dilekçe örneği;​
    ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE
    ANKARA

………….. belge numaralı ………. Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikte yer alan Geçici Madde 2 (Ek: RG-31/1/2013-28545)(1) (Başlığıyla birlikte değişik: RG-11/10/2013-28792) kapsamında sınıflar arası geçiş hakkımı kullanmak istiyorum.…./…./…. tarihi itibarı ile adıma ....…..gün prim ödenmiştir.
    21.12.2013 tarihinde düzenlenecek ...... sınıfı uzmanlık sınavına, ikamet adresime yakın bir merkezde katılabilmek istiyorum.
    Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

İmza
    Ad Soyad:
    T.C. Kimlik No:

Adres ve İletişim Bilgileri :

EK1: Prim gün sayısını gösterir belge.
  18. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ceyhan bey Ekim priminin kasım 23 ünde gözükür diye bir kural yok. Ayın 23 ü vergide son gündür. Genelde İK veya muhasebe bölümleri bu tarihte tahakkuk kestikleri için sisteme bu tarihte geçer. bu sebepten bulunduğunuz şirketin bordro yapan kimse veya tahakkuk yapan kimse gidip diyeceksiniz ki, Ekim tahakkukunu 1 Kasım da kesin. Böylece sistemden tahakkuk kesildiği için otomatik olarak 1 kasımda hizmet dökümünde görürsünüz. Ha kıllık yapıyorlar 1 kasımda tahakkuk kesemem diyorlarsa bu sefer en son çare 30 ekimde şirketten çıkış yapsın ister istemez tahakkuk kesecek.1 kasımda tekrar giriş yapar. özlük hakkınızda engellenmez. Daha fazla yardım için cep numaramı verebilirim.
  19. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    ceyhan bey , durumunuz kritik... bence işi şansa bırakmayın. 1 kasımdan sonra bakanlıktan yetkili biriyle telefonla veya mümkünse yüzyüze gidip görüşün... 3000 günü tamamlamanız için Ekim ayı primlerinin de listede mutlaka görünmesi gerekiyor... işinizi sağlama almanızda fayda var... kolay gelsin.
  20. Alper Emlik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Daha önceki paylaşımlarda 170 bu soru yöneltilmişti ve bende bu şekilde yapacağım benim 2850 günüm var ilk önce B sınavına gireceğim daha sonra 3000 günü tamalayıp A sınavına gireceğim.. Sizin dediğiniz şekilde olmuyor eğer 3000 gününüz var ise B sınavına girip daha sonra A sınavına girebiliyorsunuz...