1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

127 dolara iphone 5!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 15 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Bu hafta Migros'un çoğunluk hissesine talip olduğu haberiyle gündeme oturan perakende devi Walmart, 2 yıl anlaşmalı iPhone 5'i 30 gün boyunca 127 dolara satacağını açıkladı.Walmart'larda iPhone 4S'in fiyatı da 1 ay boyunca 47 dolar olacak. ABD'de Walmart dışında en ucuz anlaşmalıiPhone 5 199, iPhone 4S ise 90 dolara satılıyor.Walmart bu kararı ülkedeki mobil operatörlerin kendi mağazalarında iPhone 5 fiyatlarında indirime gitmesi üzerine aldı.

  Yılın ilk 9 ayında 113 milyar dolarlık satış rakamına ve 6.1 milyar dolarlık net kâra ulaşanWalmart girdiği her ülkede fiyatlarda yarattığı rekabetle biliniyor. Dünya genelinde 8 bin 500 civarında mağazası bulunan ABD'li dev, rakiplerinin hayal edemeyeceği büyüklükte toplu alımlar yapıyor. Bu nedenle ürünlerin birim fiyatı çok düşüyor. Örneğin şu anda full HD 40 inçlik bir televizyonuWalmart'tan 200 dolara alabilirsiniz. Zaman zaman bazı üreticiler Walmart'ın pazarlıklarında 'hafif tehdit' unsurları bulunduğunu bile belirtiyor. Bu yüzden Migros'un yalanlamadığı Walmart haberleri gerçeğe dönüşürse Türk tüketiciler daha önceden bulamadıkları düşük fiyatlara kavuşabilir. Bu fiyatların yerel rakiplere olumsuz etkisi ise kuşkusuz tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de tartışılacaktır.