1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

13.05.2012 İş Güvenliği Uzmanı Sınavı Hakkında Düşünceleriniz?

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve bayramali tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

?

13.05.2012 Sınavı Nasıl Geçti?

 1. Zordu

  3,7%
 2. Çok Zordu

  3,7%
 3. Kolaydı

  55,6%
 4. Çok Kolaydı

  11,1%
 5. Eskisine Nazaran İyi Hazırlanmış

  25,9%
 1. bayramali İSGforum Üyesi

  Arkadaşlar Sınav hakkında düşüncelerinizi burda paylaşabilirsiniz..

  Not:13.05.2012 iş güvenliği uzmanı sınavına giren arkadaşlar sınav ile alakalı duygu ve düşüncelerini burada paylaşırlarsa,diğer İSG Uzmanı adayı arkadaşlara ışık tutmuş olurlar..
 2. isgforum İSGforum Üyesi

  en çok hangi konu başlıkları sizi zorladı salih bey..
 3. Murat KIRBAŞOĞLU İSGforum Üyesi

  Sorular bence oldukça kolaydı.. Ama önemli olan kolaylığı değil, soruların doğruluğu ve bilgiyi ölçmesiydi. Bunları baz alarak düşünürsek bile gayet olumlu sonuç çıkıyor. Demek ki isteyince yapılabiliyormuş...
 4. sorular kolaydı, 24 aralıktan sonra zaten beklentide bu yönde idi... bundan sonraki sınav daha zorlayıcı olacaktır diye düşünüyorum....
 5. isgforum İSGforum Üyesi

  baya kolay sormuşlar soruları çok net..2-3 tane sorunun cevaplarında sorun var gibi onun haricinde başarılı bir sınav olmuş..
 6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  şimdiden sınavda başarılı olan arkadaşları kutluyorum,sınav anlaşılan herkesin ortak kanısı kolay geçmiş.