1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

13 Mayıs İş Güvenliği Uzmanı Sınav Sonuçları

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve isgforum tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. isgforum İSGforum Üyesi

13 Mayıs 2012 iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi sınav sonuçları 07 Haziran 2012 tarihinde http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.trinternet adreslerinde aynı zamanda yayımlanacaktır!

ayrıca buradan da sınav sonuçlarınızı da öğrenebilirsiniz....
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    3 gün kaldı sonuçlara herkese başarılar dilerim şimdiden...o_O
  3. bayramali İSGforum Üyesi

son iki gün hadi hayırlısı bakalım..kazanan arkadaşları buraya beklerim..sevincinize ortak olalım..:)
  4. bayramali İSGforum Üyesi

Sinav sonuclari aciklanmistir arkadaslar.kazanan arkdaslar burada suygularini paylassinlr.::)kazanan arkadaslari simdiden tebrik ediyorum.
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sınavda başarılı olan tüm arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim..sertifikalarınız hayırlı uğurlu olsun...

6. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    İş Güvenliği Uzmanlığı yapmaya belgesiz başladım. Şimdi C Sınıfı iş güvenliği uzmanıyım :)))))
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hoşgeldin o zaman..belgesiz daha samimi şimdi belgeni aldın..daha öz güvenli...tebrik ederim.
  8. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    hoş bulduk teşekkür ederim.
  9. isgforum İSGforum Üyesi

arkadaşlar ben sertifikamı eğitim kurumu vazıtasıyla almıştım..büyük ihtimal aynı prosüdür uygulanacak.ücret alınmıcaktır diye düşünüyorum.eğitim kurumuna dilekçe ile başvuru yapılacaktır..kolay gelsin.