1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! 130 bin doktora sertifika müjdesi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sağlık konusunda ciddi bir reform gerekmekte malesef.tıp fakültelerinin yaygınlaşmasına kesinlikle karşı değilim ama kalitenin düşmemesi şartı ile.tanıdığım ne kadar doktor varsa hepsi birşeylerden şikayetçiler.fakat sizde şunu anlamlısınız ki bizim gibi 3.dünya ülkelerinde( adaletsiz gelir dağılımının olduğu ve ücret çalışma eğrisinin bozuk olduğu toplumlarda) insanlar sizin yerine göre haklı olduğunuz konularda gayri ihtiyari kendine göre kıyaslama yapmasından dolayı hep haksız olarak görüleceksiniz.yani şunu demek istiyorum ayda doktorların ortalama 5 bin ve üstü kazanırken 800 lira maaşla madende çalışan veya 1200 tl maaşla 20 iş yerine bakan igu uzmanı arkadaşımdan sizi anlamasını beklemeyin. bugün belki avrupalı bir meslektaşınız sizin proplemlerinizi haklı ve yerinde bulabilir.fakat bu ülkede çalışanlar olarak hepimiz haksızlığa uğruyoruz .
 2. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Doktorluk mesleğinin kalitesi bence verilen tıbbi eğitimler değil, kişinin o mesleği, insanı yani hastasını sevmesiyle mümkün olabilir. sevmeyenlerde işyeri hekimi olsunlar :)
 3. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Tabiki burada en mantıklı soru, şu ana kadar kurslara gitmiş olan binlerce hekimin hakkının nereye konacağı ? Bu hekimler o kadar zaman harcadılar. işlerini bırakıp kurslara koştular.. sınavlara hazırlandılar.. para harcadılar.. bunları geri verecekler mi?
 4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor

  Sanırım en mantıklı itiraz bu noktadan yapılabilir.. katılıyorum