1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

#13mayıs #301somamadenişçisişehidi "rahmetle anıyoruz."

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve ENGİN KONYALIGİL tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. ENGİN KONYALIGİL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sağlık Bakanlığı
  Değerli çalışma arkadaşlarım;

  13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa'nın Soma ilçesinde bulunan kömür madeninde yaşanan facia sonucunda 301 madenci kardeşimiz yaşamını yitirmiştir.Geçen bir yıl içerisinde hatırlamamız gereken sadece bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.Yaşanan facia sonrasında 432 çocuk öksüz,255 kadın ise dul kaldığını unutmayalım! Tabiki bir çok ana ve babanın da evlatsız kaldığını da! Biz İş Güvenliği uzmanları, İş yeri Hekimleri ve İş yeri Hemşireleri olarak bu üzücü olayı unutmayıp, unutturmamayı mesleki ahlakımıza olan bir bor olduğunu fark ettirmemiz ve hissettirmemiz gerektiğini düşünmekteyim. Yaşamını kaybeden vatandaşlarımıza Allah(c.c) dan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemiller diliyor ve acılarını paylaşıyorum.
  Saygılarımla.
  Y.Müh.Engin KONYALIGİL
  Samsun Hastaneler Birliği İSG İl Koor.
  A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman