1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

150 İş Müfettişi Yardımcısı Alınacak

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından 150 İş Müfettiş Yardımcısı alınacak.

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’ndan yapılan duyuruya göre, 50 sosyal ve 100 teknik yüksek mühendis veya mühendisi olmak üzere toplam 150 İş Müfettişi Yardımcısı alınacak.

  2011 veya 2012 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sınavına katılmış ve İşin Yürütümüyle ilgili teftiş görevine alınacaklar için KPSSP-46 puan türünden en az 75 puan, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili teftiş görevine alınacaklar için KPSSP-13 puan türünden en az 75 puan almış olmak şartının arandığı adayların Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İdari Bilimler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleriyle, bunlara denkliği onaylanmış yerli ve yabancı yüksekokullardan birini bitirmek, Tıp Doktoru, Mimar, Elektrik, Maden, Jeoloji, Metalurji, İnşaat, Elektronik, Makine, Kimya, Endüstri, Fizik, Bilgisayar, Tekstil, Petrol, Uçak, Gemi, Çevre yüksek mühendisi veya mühendisi olmak şartları da aranıyor.

  Başvurular 13 Ağustos 2012 günü başlayacak ve 28 Ağustos 2012 günü çalışma saati bitiminde sona erecek.

  Yazılı sınav 22 Eylül 2012 tarihinde Ankara’da yapılacak.

  28 Temmuz 2012

  KAYNAK:http://www.haberfx.net/150-is-mufettisi-yardimcisi-alinacak-haberi-561805/
 2. imramazan İSGforum Üyesi

  bu sınava girmek için isg sertifikası olmasına gerek yok anladığım kadarıyla öylemi yoksa ben mi yanlış anlamışım
 3. efecan İSGforum Üyesi

  bakanlık sitesinden başvuru şartlarına bak derim..ama bende uzman olma ile alakalı bir şeye rastlamamıştım..kpss 75 olsun gerisi kolay..