1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

1500 prim günü ve c belgeli olup, b sınıfı sınava hazırlanacaklar hk.

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  31757
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar ,

  Sorum gayet açık olacak,C belgesi olan adaylar , B sınıfı sınava hazırlık için nerden başlamamız gerekiyor çalışmalara ? C için çalıştığımız derslere yeniden çalışacağız gördüğüm kadarıyla ve bir o kadar mevzuat çalışması yapacağız .

  Ben C için çalışmaya başladığım noktadan yani Ders 1 isg kavram,kuralları başlayıp devam edeceğim,aynı zamanda mevzuat da çalışacağım,peki vereceğiniz başka ipuçları olur mu B sınavı için ? Nerelere yoğunlaşalım ?

  Teşekkürler,herkesin hakkında hayırlı olsun.
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  teknik konulara da çalışın
 3. Kemal Akbulut İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sorunuzu A-B sınıfı sertifikası olan arkadaşların cevaplaması yerinde olur. Çıkmış olan sorular bu konuda fikir verebilir. Önce çıkmış olan soruları gözden geçirebilirsiniz. Ben öyle yapacağım... :p
 4. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  a'ya gireceğiz, c alırken sınava eski mevzuata göre girmiştik, şimdi birçoğu değişti, çalışmaya başlamak lazım.
 5. Kemal Akbulut İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar mevzuatta değişiklikler oldu ve mutlaka çalışılmalı ama diğer konularda değişiklik var mı? Çıkmış soruların hala faydalı olacağı kanaatindeyim. Aşağıda konu dağılımına bir göz atın isterseniz...

  Hukuk %5
  Genel İSG Konuları %15
  Mevzuat %30
  Sağlık %10
  Teknik %40