1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

1600 güvenlik görevlsi olan ve bu görevlilerin korudukları yerlerde isg prosüdürü nasıl olmalıdır?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Sedat Bilaloğlu tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Sedat Bilaloğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  sider demir çelik pazarlama a.ş.
  arkadaşlar yaklaşık 1600 güvenlik görevlsi olan ve bu görevlilerin belli bir bina içerisinde değilde korudukları yerlerde iş güvenliği açısından nasıl bir prosedür uygulayabilirim fikirlerininzi alabilirmiyim...?
 2. Çağdaş Baş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar ben de bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorum. merak ettiğim konular arasında.
 3. Kadir Ülgül İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  kerem osgb
  bana göre görev yaptıkları yerlere özel risk analizi yapılmalı. çünkü görev yaptıkları yerlerin sgk dosyaları farklıdır.