1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

1650 günü olan c'nin a oluşu

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Alper Akpunar tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman

  Bir sıkıntı yok yani, en fazla sınav harcı ve zaman kaybı

  Bu kayıplardan da hayatımızda oldukça var. bir yenisini daha ekleyebiliriz
 2. Emre Öcal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  77218
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bu sınavda yeteri kadar A sınıfı uzman elde edebilirlerse diğer sınavda C den B ye geçenlerin A ya geçmesini engellemek için bir yöntem düşünürler. Ama A da yine bir çok açık kalırsa muhtemelen göz yumacaklardır.
 3. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  A lar B ve C ye bakamıyor gibi yazılar var sanki
 4. size öyle gelmiş :D
 5. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  o zaman fiyatlarda anlaşamıyorlar
 6. Alper Emlik İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sınava gireceklerin sadece %10-%20 arası kazanacak önceki sınava bakacak olursak ve düşündüğünüz kadar çok olmayacak göreceksiniz.. A-B sertifikası...
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Ekim 2013 ---
  zaten 3000 dediğiniz yaklaşık 10 yıl çalışma yapıyor belirli bir deneyim belirli bir kariyer sahibi insanlar demek ki bir çok bu şekilde olan insan sertifika bile almdı.. Bende bunlar arasında olacaktım çalıştığım şirketin ihtiyacı doğrultusunda bende rica etmeleri üzerine ve masrafları karşılamaları yüzünden aldım...
 7. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  66039
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Yasa olarak bir engel yok ama bence kabul etmeyecekler. Fakat yonetmelikten okuduklarından böyle bir sonuca varan parlak zekayı taktir ettim.
 8. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

  • Eğitim Grubu
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  16217
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gündoğdu Mobilya (Sümela)
  yasaya ek bir madde eklemezlerse olması içinde biengel yok. Ama genelde çıkan yönetmelik ve geçici maddelerin hep uçları açık bize göre yok ama bakanlık uygun görmüyorsa böyle durumu kabul etmez.
 9. Peki 1. yükseltme sınavını kazananlar 2. sınav haklarını kullanamazlar yazmak çok mu zordu sizce??bence onlarda sonucun ne olacağını bilmiyorlar piyasada uzman açığının kapanıp kapanmaması ile bağlantılı bu durum diye düşünüyorum
 10. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  66039
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Ben parlak zeka lafını mecazen ve kinayeli kullanmadim.gercekten çok ince bir noktadan yakalanmış olmasi hoşuma gitti. Alper bey beni anlasada anlamayan arkadaslara duyurulur.