1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18.05.2013 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularına (iptal/itiraz )davalık ve iptalllik soru

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve umitclick tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

?

bu sınava ait sorular

Anketin kapanma tarihi 28 Mayıs 2013.
  1. davalık

77,5%
  2. sınav iptal edilsin

30,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sana metalin sınıfının yazılması gerektiğini söylemek ;co yandıgında co2 döönüştüğüne bununda söndürücü olarak kullanıldıgına anlatmaktan ben sıkıldım daha da diyecek bişeyim yok teşekkürler...
  2. qwerty79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Dünya Makina Mobilya Kesici Takım Sanayi ve İSG danışmanlık Hizmetleri

METALİN HER ÇEŞİDİ KİMYASAL RİSKTİR...
  3. Fırat Akın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bir sınav hakkında konuşurken bile birbirmize hakaret edebiliyoruz
    Bunu yapanlar en az lisans düzeyinde eğitim almış kişiler, pek yakışık almıyor sanki.
  4. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BU SAYFADA acayişp kışkırtma var benmi sinirliyim bilemedim....
  5. Fırat Akın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim yazdığım size kışkırtıcı geldiyse, sorunun kaynağı belli oluyor az çok.
  6. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok ya estafurallah ....senin için demedim ama senden önce tartıştığım biri olmuştu senin üstüne alınma üstat....